Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Влияете ли се от мнението на мъжете си?

+29
didoni 27
blueflower
makka_paka
vilijov
мама Мая
desi borisova
petia_18
Didka
Mimoza
Тони-Рая
ssoonniiaa
iletoili
lusien
Далия
meridichka
bobeto
bebe6o4e
Валентина
Lindzi
АНИТООО
teqnstal
Schatzе
rockmama
merian996
деси
nellyyy
mamazavinagi
Dani
mavi
33 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by mavi Нед 27 Апр 2008, 15:54

Аз се влияя се само когато ми изнася. Голяма усмивка
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Dani Нед 27 Апр 2008, 16:23

Много често искам мнението на мъжа ми,но не всеки път се влияя от него.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by mamazavinagi Пон 28 Апр 2008, 20:22

Dani написа:Много често искам мнението на мъжа ми,но не всеки път се влияя от него.
Така съм и аз. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by nellyyy Чет 01 Май 2008, 07:39

абсурд да ми влияе за нещо по мен.аз съм си аз,това за облекло,коса или нещо друго си го решавам аз.единствено съм го оставила да си мисли че не си подкъсявам косата защото той не ми дава,но то всъщност е защото аз не искам.
nellyyy
nellyyy
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by деси Чет 01 Май 2008, 08:55

Не,не се влия я.Просто той си има свой вкус към модата,а аз друг.И никога не ни съвпадат мненията. Голяма усмивка
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by merian996 Вто 06 Май 2008, 13:25

ОПРЕДЕЛЕНО НЕ.КОПУВАМ ТОВА КОЕТО НА МЕН МИ ХАРЕСА Razz
merian996
merian996
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by merian996 Вто 06 Май 2008, 13:26

ЕЕ ПОНЯКОГА СЕ СЪРДИ ДЕ АМА КОЙ ГО ПИАТА
merian996
merian996
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by rockmama Пон 12 Май 2008, 23:38

Аз пък много се доверявам на моето мъжле.Има много добър вкус що се
отнася за дамската мода и всичко свързано с жените въобще.Нещо малко му
куца мъжката мода ,но сме в процес на превъзпитание Голяма усмивка
Иначе много го питам и обичам с него да пазарувам,,защото с жени
примерно като ги питаш дали ти стои добре те винаги отговарят ДА Ами, ко да направя
avatar
rockmama
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Гост Чет 15 Май 2008, 14:21

Разбира се, че се влияя. Та той е най-важният човек за мен. Слава Богу и един от малкото на които мога да се доверя за винаги секси, но с класа излъчване. А и да се огледаш в очите на любимият мъж и да видиш най-красивата жена в света за него... По-хубаво от това има ли...?!
Усмивка Намигане Бравооооо
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Schatzе Чет 15 Май 2008, 23:01

И аз се доверявам на моя мъж. Когато си харесам нещо /в редки случаи/ после отивам с него и решаваме дали да си го купя. Иначе купувам много и без него.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by teqnstal Пет 16 Май 2008, 00:34

Ами по принцип винаги със се съобразявала но от известно време не чак толкова особено като съм му сърдита.Правя си шопинг терапия това което на него не му е допаднало а на мен ми е харесало си го купувам.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Гост Чет 17 Юли 2008, 23:42

Съобразявам се,но в повечето случаи той се влияе от моето Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by АНИТООО Чет 27 Ное 2008, 15:11

Madlen написа:Разбира се, че се влияя. Та той е най-важният човек за мен. Слава Богу и един от малкото на които мога да се доверя за винаги секси, но с класа излъчване. А и да се огледаш в очите на любимият мъж и да видиш най-красивата жена в света за него... По-хубаво от това има ли...?!
Усмивка Намигане Бравооооо

Изцяло подкрепям,а и ние имаме еднакъв вкус,жалко че рядко може да е с мен и да ми дава мнението си Тъжен
АНИТООО
АНИТООО
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Lindzi Чет 27 Ное 2008, 16:25

rockmama написа:Аз пък много се доверявам на моето мъжле.Има много добър вкус що се
отнася за дамската мода и всичко свързано с жените въобще.Нещо малко му
куца мъжката мода ,но сме в процес на превъзпитание Голяма усмивка
Иначе много го питам и обичам с него да пазарувам,,защото с жени
примерно като ги питаш дали ти стои добре те винаги отговарят ДА Ами, ко да направя

Донякъде - питам го, но сама си вземам решенитя - все пак той знае какъв е моят вкус, и ми купува редовно дрехи и обувки, с които ме изненадва накрая!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Валентина Пон 09 Фев 2009, 15:02

деси написа:Не,не се влия я.Просто той си има свой вкус към модата,а аз друг.И никога не ни съвпадат мненията. Голяма усмивка
и при нас е така
Валентина
Валентина
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by bebe6o4e Пет 06 Мар 2009, 21:13

Понякога да, но то адко изразява мнение за външния ми вид. Харесвал ме всякак. . Голяма усмивка срам ме е
bebe6o4e
bebe6o4e
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by bobeto Нед 08 Мар 2009, 11:00

ако аз съм на далавера от това Търкалям се от смях
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Гост Пон 09 Мар 2009, 13:59

понякода да
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by meridichka Пет 13 Мар 2009, 12:38

Madlen написа:Разбира се, че се влияя. Та той е най-важният човек за мен. Слава Богу и един от малкото на които мога да се доверя за винаги секси, но с класа излъчване. А и да се огледаш в очите на любимият мъж и да видиш най-красивата жена в света за него... По-хубаво от това има ли...?!
Усмивка Намигане Бравооооо

.......Подкрепям напълно !
meridichka
meridichka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Далия Пон 30 Мар 2009, 08:41

По отношение на модата не мога да му се доверя. Ако зависи от него, ще ходя сроба и фередже. Голяма усмивка Шегата на страна, изключително старомоден е.
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by lusien Вто 21 Апр 2009, 15:58

Аз си мисля, че е важно да накараш половинката си да мисли, че искаш неговото мнение и си готова да се съобразиш с него... и после... сама да му направиш мнението, такова, каквото ти искаш да бъде. Съответно той ще си мисли, че ти си се съобразила с него и ... така. Незнам дали добре обясних това, което исках да кажа Смигване Разбира се, това е малко в кръга на шегата. Ако двамата се разбирате Влияете ли се от мнението на мъжете си? 51320 винаги ще стигнете до консенсус.
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by iletoili Чет 07 Май 2009, 11:39

не 
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Гост Съб 09 Май 2009, 12:22

никак, ама никак не
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Гост Чет 14 Май 2009, 18:31

Влияя се от мнението на всеки,на който държа,в смисъл,че ми се замислям върху казаното.От там нататък какво ще правя,зависи от мен.Не вървя срещу себе си,но и когато се налага правя компромиси.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by ssoonniiaa Пон 18 Май 2009, 14:26

Влияе ми да ,но не за всичко
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите