Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Влияете ли се от мнението на мъжете си?

+29
didoni 27
blueflower
makka_paka
vilijov
мама Мая
desi borisova
petia_18
Didka
Mimoza
Тони-Рая
ssoonniiaa
iletoili
lusien
Далия
meridichka
bobeto
bebe6o4e
Валентина
Lindzi
АНИТООО
teqnstal
Schatzе
rockmama
merian996
деси
nellyyy
mamazavinagi
Dani
mavi
33 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Гост Вто 19 Май 2009, 09:35

В много редки случаи ми повлиява неговото мнение,обикновено това се случва,когато съм му поискала съвет.Инак то,милото много често гледа да ми угоди и повече той се влияе от моето мнение.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Тони-Рая Вто 19 Май 2009, 15:09

Интересува ме и винаги взимам,под внимание мнението на мъжът ми,но сама решавам как да постъпя в дадената ситуация.Ако имаме разногласия по даден въпрос,гледаме да стигнем до консенсус.
Усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Mimoza Чет 21 Май 2009, 09:09

Винаги се допитвам до него, но това не значи че ще променя решението си. Просто искам да знам той какво мисли за съответната ситуация
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Didka Пет 12 Юни 2009, 09:45

Влияя се... Колкото и да искам нещо, достатъчно е една дума да ми каже без необходимият ентусиазъм и започвам да се колебая
Didka
Didka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by petia_18 Сря 24 Юни 2009, 18:47

Да понякога,но не винаги в повечето случаи сама решавам.
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by desi borisova Сря 24 Юни 2009, 21:05

НЕ ВИНАГИ СЕ ВЛИЯЯ........
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by мама Мая Вто 21 Юли 2009, 23:21

Никога, но винаги го питам Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 153381
мама Мая
мама Мая
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by vilijov Пет 24 Юли 2009, 00:06

От чуждите мъже - не! Razz
Само от моя си Cool
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by makka_paka Съб 12 Сеп 2009, 01:10

Dani написа:Много често искам мнението на мъжа ми,но не всеки път се влияя от него.
И аз бих отговорила така.
makka_paka
makka_paka
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by blueflower Сря 16 Сеп 2009, 15:41

Винаги се интересувам от неговото мнение, но рядко се влияя от него! Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 999340
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by petia_18 Нед 01 Ное 2009, 19:40

Да винаги искам да зная и неговото мнение.
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by didoni 27 Пон 23 Ное 2009, 00:03

Зависи от случая.
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Ani Dinkova Нед 03 Яну 2010, 13:37

Не ...но и много рядко ни се разминават мненията така че почти винаги сме в синхрон Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 67308
Ani Dinkova
Ani Dinkova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Беата Симеонова Пет 19 Фев 2010, 13:35

Вземам впредвид винаги това,което е изразил като мнение...но това не означава,че винаги го слушам Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 101311 В повечето случаи,когато сме на едно мнение се оказва,че е най-добрият избор!И определено сама решавам,какво да си купя,когато се отнася до покупки...като знам дали му харесва или не!
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by g-gimova Нед 28 Фев 2010, 17:55

НЕ Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by lady sibel Пет 02 Апр 2010, 12:29

Мисля,че се влияя от неговото мнение.Той понякога не харесва,това което съм облякла или нещо друго.В крайна сметка се налага май повече неговата позиция.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Влияете ли се от мнението на мъжете си? - Page 2 Empty Re: Влияете ли се от мнението на мъжете си?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите