Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

+45
Bebs
neli1100
lady sibel
vilijov
g-gimova
mavi
petia_18
Ruseva
didoni 27
natali 29
DoDenCe
Беата Симеонова
desi borisova
zornica.gencheva
ssoonniiaa
styyni
daisy
fionna_sv
Tiny
petqvk
vesi
Тони-Рая
descata
ment
mimi_dani
lusien
malkata_v87
Ani76
bobeto
Ванчето
Виолета Милчева Стоянова
mariela82
Далия
meridichka
Lindzi
dan4eto
qna_georgieva
cveti555
Schatzе
Cveti789
radivdani
Bubsi
desimon
bambolina
mamazavinagi
49 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by mamazavinagi Пет 08 Авг 2008, 13:15

На мен ми е трудно да кажа мама и татко и избягвам изобщо да правя някакви обръщения към тях. срам ме е
Еми не мога кво да направя. Ами, ко да направя
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by bambolina Пет 08 Авг 2008, 13:27

и аз нямам обръщение .. но ако трябва да се обърна някак си то е по Име и любезно .. макар, че спорен е въпроса до колко го заслужават ....
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by desimon Пет 08 Авг 2008, 19:24

и аз по име ама свекър ми не иска ама не ми пука
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Bubsi Съб 09 Авг 2008, 17:49

tuci_iv написа:На мен ми е трудно да кажа мама и татко и избягвам изобщо да правя някакви обръщения към тях. срам ме е
Еми не мога кво да направя. Ами, ко да направя
Направо ми взе буквите от компютъра!(думите от устата) Много точно казано, важи с пълна сила за мен!!!!
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Гост Вто 02 Сеп 2008, 23:05

Нямам никакво обръщение,направо започвам да и говоря.Просто не знам как да и кажа,мамо определено не мога.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by radivdani Сря 10 Сеп 2008, 18:31

Майко. Имам прекрасна свекърва /дай боже всекиму такава/. Чувсвам я много близка , а и тя мен, тъй че не ми е проблем да я наричам така. Приятели
radivdani
radivdani
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Cveti789 Сря 10 Сеп 2008, 21:34

по име или почвам направо да и говоря
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Schatzе Сря 10 Сеп 2008, 23:07

radivdani написа:Майко. Имам прекрасна свекърва /дай боже всекиму такава/. Чувсвам я много близка , а и тя мен, тъй че не ми е проблем да я наричам така. Приятели

С риск да се повторя малко - като моите дай Боже всекиму. Викам им майко и татко. Ама те така топло ме приеха. Пък и свекъра - супер е. Макар, че понакога са големи мърморици /аз им го казвам де Голяма усмивка / - честно много си ги обичам. срам ме е
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Bubsi Пет 12 Сеп 2008, 09:42

alex1701 написа:
radivdani написа:Майко. Имам прекрасна свекърва /дай боже всекиму такава/. Чувсвам я много близка , а и тя мен, тъй че не ми е проблем да я наричам така. Приятели

С риск да се повторя малко - като моите дай Боже всекиму. Викам им майко и татко. Ама те така топло ме приеха. Пък и свекъра - супер е. Макар, че понакога са големи мърморици /аз им го казвам де Голяма усмивка / - честно много си ги обичам. срам ме е

Ама искренно ви завиждам! Това е толкова хубаво! Дано нещата и взаимоотношенията ви си останат все така Усмивка
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Гост Съб 11 Окт 2008, 22:13

Майко и татко им казвам,много са готини и дватмата,имат страхотно отношение към мен.
Винаги сме се разбирали перфектно,мисля че е така защото не живеем заедно.
Забелязала съм,че снахите и свекървите,които живеят поотделно са в по-добри отношения от тези,които делят един дом.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Гост Нед 15 Фев 2009, 13:01

Нямам обръщение към тях-на каквото си постелиш на такова ще легнеш съм казала аз за нищо не са заслужили
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by cveti555 Нед 15 Фев 2009, 13:45

silviq_83 написа:Нямам обръщение към тях-на каквото си постелиш на такова ще легнеш съм казала аз за нищо не са заслужили

Чак толкова ли е зле бе мила Тъжен
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by qna_georgieva Пет 20 Фев 2009, 21:34

Направо започвам да им говоря!
qna_georgieva
qna_georgieva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by dan4eto Съб 21 Фев 2009, 22:53

направо започвам да говоря,просто аз си имам само една майка и само тя заслужава да и викам майко.пък и свеки не заслужава. Ядосан съм
dan4eto
dan4eto
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Lindzi Съб 21 Фев 2009, 23:08

Моята свекърва искаше на "майко и татко", а моите родители на моя мъж, му казаха на име. И така си и остана.
Вярно е, че родната майка е една и тя винаги ще бъде, но като са със старо разбиране родителите му, няма сега да си разваляме отношенията я. Пък и аз не влагам това чувство, както когато казвам на майчицата ми.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Гост Нед 22 Фев 2009, 08:05

На имена им говоря.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by meridichka Пет 13 Мар 2009, 12:01

Майко и татко им казвам.
meridichka
meridichka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Далия Пет 13 Мар 2009, 14:08

Много ми е трудно да ги наричам "майко и татко". Като повечето от вас, и аз започвам направо да им говоря, но така съм изпадала в много конфузни ситуации. Старая се поне в най-наложителните случаи да ги наричам "майко и татко". Когато сме много отдалечени един от друг, а трябва да ги извикам, по телефона и т.н. Признавам, случва се много рядко. Срам ме е
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by mariela82 Пон 06 Апр 2009, 09:55

На свекървата викам свеки.Немога да и кажа майко.Имам си една майка.Нямам свекър.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Гост Пон 06 Апр 2009, 17:56

dan4eto on Съб 21 Фев 2009, 23:53

направо започвам да говоря,просто аз си имам само една майка и само тя заслужава да и викам майко.пък и свеки не заслужава.

Това е и моето мнение. Чакам ги да се обърнат и започвам да им говоря Голяма усмивка .
Ох,кой го е измислил това на чужди хора да казваш майко и татко По тиквата
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Гост Пет 24 Апр 2009, 10:09

И аз направо започвам да им говоря, без обръщения. Добре се държат с нас, помагат ни, но не мога да ги нарека "майка и татко". Не живеем заедно, уважаваме се, но така го чувставам...
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Виолета Милчева Стоянова Пет 24 Апр 2009, 10:53

И аз направо започвам да им говоря.Просто те адски много ми натрпваха да им кажа майко и татко,но аз не мога и даже го казах на свекърва ми,че не мога да викам на друга жена майко.Не й стана много приятно,но това мисля аз и си го казвам директно.И все още продължава да настоява да й викам майко.
Виолета Милчева Стоянова
Виолета Милчева Стоянова
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Ванчето Пет 24 Апр 2009, 12:07

И аз никак не им казвам,направо почвам да им говоря,макар че свекито,ми подхвърля често,,Как сте маме,,и си личи,че иска да я наричам така,но просто не мога,някакси не ми излиза от устата Срам ме е
Ванчето
Ванчето
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by bobeto Пет 24 Апр 2009, 23:17

майко и татко не виждам нищо лошо в това а пък са си го и заслужили много са добри даже прекалено много dance Евала Приятели
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Ani76 Съб 25 Апр 2009, 13:34

Когато се взехме с Жоро,питах свеките как да и казвам и тя каза следното <<ЦЯЛО СЕЛО МЕ НАРИЧА БАБА ДАНИ И ТИ ТАКА ,АКО ИСКАШ,КАК ТИ Е УДОБНО,ТАКА МИ ВИКАЙ>>,така си и остана.Баба Дани и Дедо Кольо.А и тя,самата ми е казвала,че аз имам една майка-родната и не ми се сърди за това,че и викам БАБО ДАНИ.То,всеки така и и казва.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите