Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 4 от 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Нед 05 Фев 2012, 08:24

ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА,
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 1638232
чувствам се скапана,боли ме навсякъде но съм доволна от свършената работа вчера dance ,камината ми изглежда сякаш е била на хирург/трябва да я шпатловам и да боядисам/но сега вече топли Супер .При нас една мъгла,една кал е на всякъде,поне не е студено.Днес ще сглобявам леглото на два етажа за децката стая,от утре Никол е на занималня Бравооооо ,искам малко да си почина без нея Намигане ,нашата баба живее до нас но много рядко идва да я види.Желая ви много хубава неделя с любимите хора до вас!!! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 1609937
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Нед 05 Фев 2012, 12:18

Оф и тука е лошо времето сняг вали.Ники от утре е на градина,а мен задачки ме чакат-гражданска и тежнически предгледа да правя на колата а и на работа съм,хаха.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Нед 05 Фев 2012, 20:17

Цвети ти поне я караш колата сигурно,аз не съм шофьорка/върла пешеходка Евала /ама нашата кола я припалвам 1-2 пъти в месеца да не забрави Търкалям се от смях какво трабва да прави Razz /. Приятна и спокойна вечер ви желая!!! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 597219
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Пон 06 Фев 2012, 11:24

А карам и аз не карам кой знае колко,работа ми е много близко на една спирка от нас,но все пак всичко тряба да е наред.Мъж ми нали сега е без книжка,днес му е делото стискайте палци.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by maggi Пон 06 Фев 2012, 21:56

Привет, при мен нищо ново милички, няма работа, няма финанси, изобщо много труден период за семейството ни, караме с 500лв на месец. Поне децата ме радват, давам всичко за тях! Днес каката си взе последният изпит с 5 и завършва 1-ят си семестър! Поне виртуално мога да ви почерпя за това:

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 1244110383697443_large
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Пон 06 Фев 2012, 22:20

Привет дами!
Студа е навсякъде. Беше ми замръзнала мивката в кухнята 3 дни ми беше кошмар да мия в банята но поне чинии и чаши стават да се мият там а тенджерите ги наклепах всички но в събота си текна и се оправих с "безредиците" в кухнята. Днес вече стигнах и до печката да си лъсна че беше в окаяно състояние но....като няма вода си с вързани ръце.
Ники е добре днес не го пуснах на градина че сутринта газих 50см сняг който наваля снощи при нас и заранта не бяха разчистени улиците Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 771875. От утре пак няма да имат градина заради студовете които се очакват.
ние от петък сме сами мъжо замина на последни очни и живот и здраве септември се дипломира. Да е жив и здрав свекъра сега той се занимава с Ники.
Бени оздравявай мацко. От изопренозина ъм много доволна аз не съм го пила но на Ники много му помага. Като беше бебе на 11мес направи ларингит и с изопринозин инхалации и сиропчета на 2-рия ден нямаше помен от лаещата кашлица.
Силве чакаме да ни почерпиш за взет изпит.
Стънка добре че имате деца на около с които да си играе Боби.
Маги всяко зло за добро БРАВО на Симонка.
Стеф радвам се че сте добре мила.
Цвети хубаво якенце си си поръчала.
Ние вчера ходихме с Ники до моята леля да мине времето. Беше му интересно смяна на обстанвката все пак.
Относон пазаруването в интернет и аз съм се зарибила но от наши сайтове. Относон обувките за които поше Силвето аз на Ники поръчах есента сандали на разпродажба по големи ги везх ама ме съмнява че ще изкара цялото лято с тях Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 287564Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 101311Но да е жив и здрав ще купим другии се чудя дали да му купувам обувки за следващ сезон вече. Ама като видя такива началения и не е стърпява. Снощи си харесах и едни ботушки но още си мисля и ще видим др седмица може да се обзаведа. Иначе за работа се стъкмихме с колежките с най-обикновени гумени ботуши за по 10лв че като започне да се топи или завали дъжд и става страшно.
Това е то мен общо взето.
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Вто 07 Фев 2012, 22:31

Привет момичета...
При нас е адски студено и с адски много сняг...Сутринта не можахме да тръгнем с колата и се наложи аз да тръгна пеш, а децата един семеен приятел ги откара с джипа си...
От утре ще са както и всички други във ваканция..Пак излиза проблеми при нас , че няма кой да ги гледа..Но ще си стоят сами у дома, татко им ще ги наглежда и така..Майка ми в четвъртък ще ги вземе, че е почивка и ще изкараме някак си тези дни..
Маги, браво на Симонка...Аз имам още два изпита и живот и здраве ще се ориентирами аз към II семестър..
Цвете, съчувствам ти за замръзналата мивка...и аз бях така една вечер...Перална, миална...всико пълно и чака...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 34184 Един ден и започнах да полудявам, а как ли им е на хората където с дни нямат вода...
Стъни, с чудни слипчета си снабдила Боби. То и мойте имат нужда от ново белъо, че всичко умалява, но нямам време да изляза да напазаря...Сега при тези преспи въобще не излизам на обяд, а вечер вземам децата и направо у дома...
Боядисала съм си косата и чакам да отмине времето ...
Децата вече са в леглата...
Оставям ви и ви пожелавам....
Лека нощ!!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 Img2749211864977l

silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Сря 08 Фев 2012, 21:56

Привет дами!
Силве много е кофти без вода да.....но сега един радиатор включвам вечер там. Снощи е замръзнала на свекито мивката, но тяхната кухня е изнесена на терасата и долната тераса не е остъклена и никой не живее там и винаги замръзва.
При нас продължава да е страшно днес пак до обяд на работа.
След работа с колежките ходихме до дрип шопа, взех си едно яке и сутиен и една калъфка много голяма с коли която мисля да я направя на две за покривки да занеса в градината. Сега съм ги изпрала и като изсъхнат ще ги фотна.
Ники едобер с дядо си се гледат вкъщи, но мен взе да не ме свърта нещо сама. Прибирам се и няма с кого да си кажеш две думи.
Ники е в леглото и аз ще го последвам.
Приятна вечер от мен !

cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Чет 09 Фев 2012, 10:17

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 302556724_b6c611b57a
ПРИВЕТ И ОТ МЕН,съчуствам ви момичета и аз треперя да не ми замръзнат чешмите,но при нас вече два пъти спираха водата и три-четири пъти тока,за по няколко часа.Но това тука си е редовно.Толкова е студено че не ми се излиза от къщи на вън,не че в къщи е топло.Представете си 4 етажна къща/направо кооперация/и само ние двете с малката в нея,как да го стопля тоя бетон,добре че поне слънчо се показва през прозореца Намигане .Сега сме отново ваканция в къщи,голяма скука...Аз си намерих едно занимание,плета на малката елече благодаря ,дано скоро се постопли че да излизаме на вън...ХУБАВ И УСПЕШЕН ДЕН МИЛИЧКИ Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 153381
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Чет 09 Фев 2012, 14:39

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 426075_10150670529741057_367719216056_11227326_1850336206_n

Здравейте момичета, тези дни беше у дома ад, аз се оправих с бабини илачи - вечер компреси от ракия и черен пипер, през деня чай от подбел, сладък корен и други такива билки лековити, сега останаха остатъчни хреми и от време на време - кашлица.
Зоро е като мен, той кара но с аб - аугментин, и на него му правя същите неща, иначе Драго и свекървата и те минаха по пътя си...

Дани, чудесна идейка за този Снежко.

Цвети, при вас е било чудо на чудесата с това замръзване, но важното е че всичко е добре, а и скоро мъжлето като се дипломира, вече ще има с кого да обелиш една - две думи, иначе ако не си уморена можеш да гледаш филмчета, аз съм се отдала на гледане, имам изтеглени доста и като си пусна един два трилъра, времето минава неусетно. А и готвя и учим със Зоро, че те нали до края на седмицата са в грипна ваканция, да не изостава от учебните занятия а и да е в подготовка.

Ей, сега излизах на вън, че не бях излизала от понеделник и у дома се бяха натрупали чувалчета смет и за котките събирана храна.
Вчера се вихрих в кухнята и правих джобове и соленки, а днес мисля нещо сладко да спретна.

На всички пожелавам зимни и красиви усмивки.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 427139_10150658497541057_367719216056_11188019_759266346_n
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Чет 09 Фев 2012, 21:31

Привет дами!
Бени права си за филмите но един компютър как да го разделим с Ники? А и той си иска занимавка и и внимание изморена не изморена няма как. Но малко остана ще стискаме още малко зъби.
Днес имахме малко повече работа смели доставчици и клиенти дойдоха. Но към 13:30 части от колегите си тръгнахме а другите останаха до 15:30. След работа с колежката минахме през "скубарката" /ходихме на козметик да си оправим веждите/ така или иначе ни е по път. Мислех и на фризьор да мина но не можах да се свържа с моята а на друг не ми се рискува.
Минахме и през СВА-то купих си възглавки със силиконови и дунапренови парченца на 2,49 бройката. Ще видим колко са сполучливи но поне няма да ме е яд че съм дала куп пари за тях.
Това е общо взето при мен.

cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Чет 09 Фев 2012, 22:05

Минавам да ви пожелая лека нощ...
При нас е по-старому..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 34184
Аз на работа , децата у дома...Днес бяха с майка ми, но утре ще са пак сами...Татко им ще ги наглежда и така...
Пишеме си по скайп, обаждат ми се по телефона по честичко и така...Ще избутаме и утре...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 58058
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 Tapeti14
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Пет 10 Фев 2012, 10:23

Здравейте,момичета Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 704135
Сутринта си заведох юнака на градина ,от днес са сборни групи до другия петък Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 58058
Ще бъдат в централна градина и моя юнак е много щастлив когато е там-друга обстановка,други деца,учителки,лелки Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 84556
Днес съм много доволна ,направихме добро дело с майка и татко-пратихме дрехи,одеала и юргани за хората пострадали от потопа в с.Бисер-25кг излезна всичко Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 84556 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 999340Майка щяла да изрови още неща и тея дни може да пратим още неща Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 999340
След малко излизаме с моята дружка по задачки
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 58058
От мен приятен и усмихнат ден!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 765840 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 765840 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 765840
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Пет 10 Фев 2012, 21:21

Привет дами!
При нас вече пътищата са почти отворени и днес си наваксахме работата за сметка на последните дни. То доставки клиенти и си чувствам скапана а и студа ни мори още повече.
Днес получип съобщение от спиди но така и не си получих пратката. Може би заради усложнената обстановка. Аз си дадох служебния адрес на така или иначе нали куриерите звънкат.
Ники го сложих да спии аз ще го последвам че тази заран се успах Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 72741.
Стънка добро дело сте свършили наистина.
От мен лека вечер!

cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Нед 12 Фев 2012, 08:59

Добро утро....

Сервирам кафенцето и ви чакам на раздумка..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 58058
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 4resize12
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Нед 12 Фев 2012, 15:22

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 0c02a78a11bf1654fe493e0caff81bcf хей,момичета,ЗДРАВЕЙТЕ
сега е моето време за почивка,и ето ме тук.Днес времето е хубаво и спокойно/без вятър/от сутринта сме по игри и разходки.На обяд хапнахме и по една гореща баня Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 153381 ,малката спи,а аз си пия кафенцето и се топля до каминката,дааааааааа....Но,идилията ми ще свърши още утре,дървата свършиха а на борсата изненада,кубика/по точно купчинката/дърва 85лв Шокиран ,и така имам си камина,но ще и запаля свещ от утре вътре...за тия пари,и нереалния кубик,по добре на ток.Не ми се мисли как я карат хората с по една мижава заплатка...но това е друга тема!!!Хубава и много топла вечер момичета!!!Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 545454587%20(12)%20kracheta
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Нед 12 Фев 2012, 17:55

Ние се оправихме вече, аз гледам от вчера "Под прикритие", който е страхотен, вече съм на 10та серия - още две и приключвам с втори сезон, в очакване на новият.
Утре съм на работа, Зоро на училище, добре му дойде двуседмична почивка.
Пожелавам ви хубава вечер, а аз отивам да се къпя.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Нед 12 Фев 2012, 21:18

Привет дами!
Времето и при нас утихна макар че на няколко пъти превалява сняг красота но да я гледаш през прозореца.
Ники на обед не пожела да спи но аз подремнах изкъпахме се и се затворихме в спалнята на топло така аз спокойна че нямада спретне някоя беля дремнах а той си лежеше в леглото и си приказваше.
При нас удължават до сряда дървената ваканция но ще изчакам понеделник за да го пусна на градина.
Днес ме попита защо не е градина бил здрав и му била тъжно за децата и госпожите Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 101311.
Сложих го да спи и аз ще го последвам.
Лека вечер !
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Нед 12 Фев 2012, 22:10

Минавам и аз да ви надникна и пожелая ....Лека нощ..

Аз се изкъпах рано, децата ги къпах преди малко и вече са по леглата....
Мъжлето днес беше на ОфроудКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 287564 /поредното щуро, но любимо занимание/ и най вероятно са останали да се почерпят с приятели..Очаквам го да се прибере...
Аз да подменя чаршафите и се отправям и аз към леглото..
Утре децата са на училище./Радостна новина както за тях , така и за менКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 58058 /
А, аз както обикновенно на работа...
Приятна нощ ви пожелавам и ....
Успешна нова седмица от утре...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 999340


Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 Snejenleopard1
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Пон 13 Фев 2012, 11:44

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 0102

Здравейте,

сутринта заведох Зоро на училище и аз пешком на работа, времето е приятно, няма сняг, взех си чадъра че уж ще вали, ама няма такива изгледи. Сега на обяд ще излезна на разходка, а колежката до мен ме подкисилява с една бърканица от домашно мляко и катък.

Цвети, то и ние сме с един компютър, но Зорето не се заседява много на него, предпочита да рисува или гледа Картуна, пък и аз не му позволявам да стои на него.

Стъни, хубаво сте направили и ти като Маги с тези помощи. Аз миналата година пращах дрехи на хора в нужда, а тази занесох 6 чувала дрехи и обувки, но на съселяните на баба ми, които са стари хора, и мизерстват с малките си пенсии.

Хубави усмивки на всички.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 9f11ddd8
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by lady sibel Пон 13 Фев 2012, 14:33

Привет красавици!Как сте?Отдавна не съм влизала във форума,но днес съм тук.При нас е що-годе добре.Малкия е на ясла,с която все още не свикна,а аз съм си вкъщи,търсеща работа,но не намираща.Целувам Ви и всичко най-добро милички.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Вто 14 Фев 2012, 08:49

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 St-valentite-table-decoration%2016

Добро утро с пожелание за прекрасен празник днес, много усмивки и изненади~!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Сря 15 Фев 2012, 21:39


Здравейте дами!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQ377NmVBbVl54keAS-uv9cb5BoAWIW2rsDGNomGYWVq3hRekqbFw
Утре вече при нас започват занятията в градините и училищата. Ники ще го заведа че му вписна вкъщи.
В понеделник ходих на фризьор с колежката намалих си малко косата и всичко беше добре докато не се изкъпах днес и не мога да у наглася по същия начин Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 771875. Утре сутринта пак ще мина с пресата. Иначе не е кой знае какво отзад скъсена а отпред пада по дълга. Но май ще си поръчам от шампоана и балсама на фризьорката които използва в салона че нещо все не мога да уцеля моите или за не се справям добре със сешоара и пресата Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 400822.
Ето така изглеждаше прическата ми вчера и днес
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 Img3815u



Иначе всичко друго по старо му.
Момичета дайте ъвет как да накарам Ники да започне да яде ориз не го кусва и това е, а като бебе много ядеше по-точно тогава ядеше всичко, а сега не иска риба, ориз, домати, краставици. Как се справяте със злояди деца?
Доскоро не кусваше и лютеница и картофи, ядеше картофите само пържени но това постепенно го преодоля.
От мен лека вечер!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcTBA-cGXszuJ159LVY2VolZuMk8CJwIjdBAUz-97LL__0YniYwZFg
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Чет 16 Фев 2012, 13:10

Цвети, много си сладка така. Може да я продухваш косата надолу за обем.

За злояди деца - трудна работа, или украсяваш ястията, но според мен детето си изгражда вкус към ястията. Лазар преди не ядеше всичко, сега яде всичко без лютеница и пипер, снощи имаше сирена каша, показа че не я харесва и като не иска - не мога и да го накарам, затова го оставям и давам нещо друго, но винаги опитва, това поне му казах че нищо няма да му стане. То и и ти ако не обичаш нещо, не го ядеш, така че не го насилвай, остави го така, не му давай известно време, след седмица примерно го пробвай пак, но му направи в някаква фигурка да е храната, Лазар обожава примерно кренвиршите да са като октоподи.

Как прекарахте празникът 14 ти?
Ние бяхме у дома с братовчедка ми и приятелят й, мъжлето беше направило пържолки, взехме от китайският ориз със зеленчуци, и пиле в сладко кисел сос, за салатка - кисели краставички и гарнитура - царевица, а десерт - сърце кекс.

Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Чет 16 Фев 2012, 21:15


Привет дами!
Бени благодаря но проблема е че заранта като станах обема го имах но не където трябва а малко преди краищата. Но ще се оправя след няколко опита ще намеря начина по който да ми е най-лесно да я оформям. Проблема при мен е че сутрин не ми се става рано Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 400822.Дори сутрешното си кафе го пия в офиса Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 34184.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457
Ще пробвам идеята за фигурките.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457
Ники днес беше на градина и като го прибрах падна голяма игра в снега а и времето приятно беше. В магазина близо донас в който ходя рядко така ме изнерви касиерката. Щях да и натрия носа ама нямаше как да се върна, трябваше и Ники да водя с мен. Маркирала ми е две шоколадови яйца вместо едно и това го видях чак вкъщи Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 771875 сега ме е еяд че си взех бележката никога не я вземама по принцип защото от там купувам по 2-3 неща . Дъщерята на собствениците на магазина е в една група с Ники и се познаваме ама не искам да ги занимавам с глупости нито ще обеднея с 1,15 нито те ще дръпнат ама защо ....
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457
Иначе всичко друг по старо му.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457
Аз за поредна 5-та година на 14.02 си бях сама вкъщи мъжо все се пада на очни но да се надявам че това ще му е за последно.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 4 118457

От мен лека вечер!
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите