Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как махнахте памперса?

+22
g-gimova
techii76
mimi281977
poli
Mimoza
Беата Симеонова
nessa
maggi
ssoonniiaa
styyni
iletoili
Тони-Рая
tanqpetrova
fionna_sv
desa_84
jani85
cveti555
bambolina
Lindzi
Dani
деси
mavi
26 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Lindzi Сря 24 Юни 2009, 16:36

А ако го вземеш на ръце, ще даде ли?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Беата Симеонова Чет 25 Юни 2009, 14:33

Ами,не дава.Опитвах да седя заедно с него на тоалетната,обаче ме блъска да стана.По принцип вече се опитва всичко да прави сам-да се съблича,да яде.С яденето се справя добре стига да не е супа Голяма усмивка
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Mimoza Пет 11 Сеп 2009, 22:55

Вече сме без памперс през деня. В началото не искаше да сяда на гърне, нито прав, абе никак. Но си го държах по гащи за да усети че не е приятно да си мокър.Една седмица по- късно го пробвах пак на гърнето и се получи, после му трябваше време за да свикне.Понякога го изпишвах в тоалетната, а той пускаше водата след това, голяма радост.
Случва се и сега да се изпусне понякога, но това е нормално.
Много често и вечерния му памперс остава сух.
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by poli Сря 16 Сеп 2009, 10:40

Махнахме памперса , от раз .Дории навън когато сме излизали е бил без памперс ,вярно че носих един куп дрехи , гащи ,панталонки и други , В къщи дори и нощем не съм му слагала , усещах го като се върти и е неспокоен Ставах вдигах го облегнат на мен и слагах гърнето да се изпиша и после пак го слагах да спи ,Въобще не съм го будила , . Бързо се научи , нямахме проблеми ,като изкл. едно две напишвания през ноща ако го изтърва , Постоянно го питах и му казвах да казва пиш когато има , и така . Сега си стиска през ноща не се буди чак сутрин ходи до тоалетната .Някой сана мнение че трябва от по рано да се маха памперса ,други държат до по късен период ,В крайна сметка детето ти ще се научи ,няма ненаучено детенце Как махнахте памперса? - Page 2 999340 Само мисля че ако решиш да го махнех памперса ,го махай и не го слагай , така мисля че се обърква детето , един път да стиска ,когато е в къщи ,а на вън да е с памперс и да си пиша на воля ... И после да се чуди като го питаме ,-Защо не ни каза като ти се пиша Как махнахте памперса? - Page 2 287564
poli
poli
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by mimi281977 Чет 17 Сеп 2009, 09:22

още не сме,махнали памперса Как махнахте памперса? - Page 2 145255
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by techii76 Пет 13 Ное 2009, 11:53

С баткото не помня точно как сам го научила Но на 2г когато тръгна на ясла беше без памперс .Но през вечерта почти до 3 г му слагах и след като спря да пие по 3 шишета мляко през ноща спря и да се напикава.
Малката поради финансови пречини и махнах памперса на 10м .Що гащи и чорапогащници съм изхвърлила в коша Как махнахте памперса? - Page 2 84556 . Но чак след 2 месеца някаде се научи на гърнето.
techii76
techii76
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Гост Пет 27 Ное 2009, 16:39

Здравейте и от мен,да стана ми ясно от прочетеното до тук ,че и аз трябва да поизчакам.Благодаря на всички споделили опит.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by g-gimova Пет 27 Ное 2009, 18:52

ами и ние сме със памперс все още не сме го махнали,но вече започна да седи на гърнето,което е напредък преди като го види и започваше да реве Хммм да се надяваме, че скоро ще го махнем,ама какъвто е своенравен незнам дали ще има полза Хммм
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Dani Пет 27 Ное 2009, 20:33

g-gimova,щом вече има желание за гърнето,наистина си е напредък и мисля,че скоро ще свикне.Вече разбира повече и като му обясняваш,се надявам,че няма да имате проблем. Евала
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by iletoili Пет 27 Ное 2009, 21:51

ВСЕ ОЩЕ СЕ МЪЧИМЕ НО ИМАМЕ НАПРЕДЪК Как махнахте памперса? - Page 2 392713
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by *poli* Пон 30 Ное 2009, 17:17

И ние още не сме го махнали и затова се записвам да следа темата Усмивка
*poli*
*poli*
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by iletoili Чет 07 Яну 2010, 21:40

вече сме без казваме си.... Голяма усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Lindzi Пет 08 Яну 2010, 10:45

Браво на вас, и как успяхте?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by iletoili Сря 03 Фев 2010, 22:48

С МНОГО ТЪРПЕНИЕ Как махнахте памперса? - Page 2 84556вече сме без казваме си.... Голяма усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by natali 29 Пет 05 Фев 2010, 20:23

Вече от около 2 месеца сме без памперс и през ноща.Една вечер каза "без пампи"и така го оставих -не се напика през ноща.Сам си се отказа
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Гост Съб 20 Фев 2010, 18:40

Мацки,ние още малко ще направим 2год.6месеца,но сме с памперс.От около месец казва кога има ако и пиш,но не дава да махаме"панена" - така му века.Ходиме на ясла от миналата година, юли.Там го научиха да ходи на гърнето и даже иска да пишка прав и го прави.Но сме с памперс,като се улиса в игри забравя и не казва?!Друг път хърчим да тоалетната и даже се кара,"бързо бе мами бързо" и така!
Като стане топло смятам да махна памперса и толкова!!!Сутрин като станем веднага сме на гърнето,ако се замотам пиша в панперса,но ако веднага го сложа всичко е наред,а памперса е сух.
Не знам,но сме големи и вече се притеснявам,а пък моята майка ми казва,че аз и брат ми сме вършели в гащите всичко до около три години!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Lindzi Съб 20 Фев 2010, 19:28

Това няма никакво значение. Всяко дете е различно, а навика е силен и докато не решите твърдо да го махнете, няма да стане.
Продават едни памперс-гащи, може и с тях да пробвате, но най-добре да се изчака лятото и ги махаш и край, ще има да мрънка, но когато сте твърди всички, ще стане лесно, а виждам че детето е готово, щом казва пиш и ако.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Гост Съб 20 Фев 2010, 21:37

Да,то ние сме с памперси гащи от месец и половина.По скъпи са,но така ми казаха и сега с тях до пълното отказване и аз мисля,че пролетта ще сме без "панен",както казва моят Юнак!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Lindzi Нед 21 Фев 2010, 11:51

Според мен е едно и също, макар че някои ги препоръчват защото имитира свалянето и вдигането на гащите, но то като знае че като се изпусне му е топло и не иска да се отдели от тях.
А лятото, се въоръжавате с Много Търпение, торба гащи, мокри и сухи кърпички и ....успех. Ще има месец, може и два да се изпуска, докато придобие навика да ходи. Лазар обикновено се начуркваше, един път се наака в анцуга и то напук, но тогава изяде шамара по дупето и стая наакан половин час и повече не го е правил.
Ще чакаме лятото за отзиви по справянето.

Да се включат и останалите, които отучваха децата, има ли успех при вас?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by aveshar Пет 26 Фев 2010, 12:19

Аз махнах памперса на 10м. беше великден 2007г.Много бързо се отучи,бяхме на вилата и така се случи,че беше хубаво време.За една седмица свикна,през ноща и слагах памперс но го сменях на 3дни,и така сама спря през ноща да не пишка.
aveshar
aveshar
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by cveteto Сря 21 Юли 2010, 15:25

Ние вече цял месец и половина сме без пампи. Реших на шега един следобед го оставих по гащички и го изпишквах през 30мин това беше около две седмици. След това започна да показнва че има пиш като се хваща за чурата. Имахме и мокри гащички и сега също се истървано това е много рядко вече. Вечер сме с памперс гащи и понякога сутрин са сухи. Трябва наистина търпение и упоритост.
УСПЕХ!
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Как махнахте памперса? - Page 2 Empty Re: Как махнахте памперса?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите