Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помага ли ви някой в домошарството?

+30
Беата Симеонова
Звезделина
I-nna
pumpal21
bisyto
KALI
petia_18
vilijov
maggi
blueflower
bertu4i
makka_paka
desi borisova
bozlyo
lusien
natali 29
iletoili
descata
eva_79
Mimoza
Тони-Рая
mimi281977
деси
Lindzi
mamazavinagi
Cveti789
momoni
teqnstal
cveti555
Dani
34 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Dani Сря 12 Мар 2008, 00:52

Не.С мъжа ми живеем самостоятелно,и сама се справям с всичко.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by cveti555 Сря 12 Мар 2008, 13:28

Не.Оправям се сама. Само за дребосъка ми помага каката.Когато е на кеф. Хихихи Хихихи Хихихи
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by teqnstal Чет 13 Мар 2008, 00:30

И аз сама се оправям със всичко.Но аз попринцип съм борбина натура.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Гост Чет 13 Мар 2008, 15:03

Сама се спасявам Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by momoni Пет 21 Мар 2008, 23:16

Ние все още живеем със свеки и тя ми помага многа,но въпреки всичко предпочитам да сме си отделно,но кога ли ще стане това...?
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Cveti789 Сря 26 Мар 2008, 10:43

НИЕ ЖИВЕЕМ ПРИ МАЙКА МИ,ПОМАГА МИ С ГЛЕДАНЕТО НА НИКИ,КОГАТО ИСКАМЕ ДА ИЗЛЕЗНЕМ,ПОМАГА ДО КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО,ЗАЩОТО РАБОТИ ЖЕНАТА,НЕ СЕ ОПЛАКВАМ.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by mamazavinagi Сря 26 Мар 2008, 10:48

Живеем самостоятелно със съпругът ми на квартира, а моята майка идва, когато той е нощна смяна уж за да се наспя, ама аз не се възползвам. През останалото време сме си сами и се справяме . Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Lindzi Пет 10 Апр 2009, 15:07

Да - в началото ми помагаха всички - майка ми, сестра ми, а сега главно свекърите. С тях живеем заедно, на отделни домакинства.
Те поемат всички разноски, без тока, който плащаме ние.
Имам винаги на кой да оставя детето, за което съм им благодарна много!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Гост Пет 10 Апр 2009, 18:13

Да, мъжът ми ми помага много в чистене,готвене и всичко останало
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by деси Съб 11 Апр 2009, 10:11

mamazavinagi написа:Живеем самостоятелно със съпругът ми на квартира, а моята майка идва, когато той е нощна смяна уж за да се наспя, ама аз не се възползвам. През останалото време сме си сами и се справяме . Голяма усмивка

И ние сме така,само дето майка ми не идва щом мъжо е на някъде.И ние се справяме сами със всичко.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by mimi281977 Съб 11 Апр 2009, 22:38

да,майка ми,живеем заедно.
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Гост Вто 19 Май 2009, 12:42

На мен най-много ми помага щерката.Като съм на работа и тя оправя и почиства у дома.Сега има мерак да се научи да готви и съвсем ще се възрадвам,ако понякога ме отменя и в готвенето.Иначе мъжо само чинийте може да измие и то само,ако е на кеф.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Тони-Рая Вто 19 Май 2009, 14:58

Никой не ми помага.Сама се спрявам с всичките си задължения.Въпреки,че живеем в семейна кооперация и врата срещу врата с родителите си,много рядко съм си позволявала да ми помага някой.Понякога,но много рядко съм оставяла Рая майка ми да е гледа,за да мога да свърша и някоя друга задачка. Усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Mimoza Вто 19 Май 2009, 16:01

Живеем при майка ми, но сме си отделно домакинство.Много рядко й оставям малкия, само ако се налага.
Мъжо ми помага понякога, но определено предпочитам да се оправям сама.
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by eva_79 Вто 19 Май 2009, 16:07

Никой не ми помага, всъщност мъжът ми доколкото може се включва, което пак е нещо. Родителите ми не живеят в БУргас, а родителите на съпруга ми работят.
eva_79
eva_79
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by descata Сря 27 Май 2009, 16:58

живеем в един двор със свекито,зимата се отделяме ,лятно време сме навън заедно на масата
descata
descata
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Гост Сря 27 Май 2009, 17:01

Абсолютно никой в нищо! Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Гост Чет 04 Юни 2009, 15:55

Сама се справям в всичко. Просто живея далече от мойта майка Тъжен и няма кой да ми помага. Когато идва на гости си отпочивам, много ми помага тогава, но разстоянието е много голямо и много често не може да идва. Това са 500 км.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by iletoili Пет 12 Юни 2009, 09:53

живея  с  малкия  при  майка  ми и  взаимно  си  помагаме   тя  на  мен  аз  на  нея
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by natali 29 Пет 31 Юли 2009, 15:01

Не оправям се сама
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Mimoza Съб 01 Авг 2009, 22:45

Освен мъжът ми, много рядко и майка ми, най - вече за малкия.
По принцип се оправям сама и не разчитам на никой.
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by lusien Пон 03 Авг 2009, 10:50

По принцип се справям сама, защото живеем отделно, но искам да похваля и таткото, че ми помага - кога в подреждането на масата, кога в гледането на детето... важното е, че помага Намигане Трябва да се отбележа и това, че мама ми готви понякога /обикновено веднъж седмично/ и ни кани на вечеря или праща по някоя манджичка, защото живеем на близо... А това да ви кажа хич не е малко Намигане
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by bozlyo Вто 04 Авг 2009, 14:41

сама се оправям
bozlyo
bozlyo
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by desi borisova Вто 04 Авг 2009, 14:44

Оправям се сама.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Гост Чет 13 Авг 2009, 17:28

да живеем заедно сас свекарва ми и много ми помагат
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите