Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помага ли ви някой в домошарството?

+30
Беата Симеонова
Звезделина
I-nna
pumpal21
bisyto
KALI
petia_18
vilijov
maggi
blueflower
bertu4i
makka_paka
desi borisova
bozlyo
lusien
natali 29
iletoili
descata
eva_79
Mimoza
Тони-Рая
mimi281977
деси
Lindzi
mamazavinagi
Cveti789
momoni
teqnstal
cveti555
Dani
34 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by makka_paka Съб 15 Авг 2009, 13:06

По принцип се справям сама, понякога ми помага мъжа ми, когато не е на работа и не е много изморен. Работи на две места и затова в повечето случаи съм сама на линия. Малко ми е трудничко, понеже съм с две малки дечица, но се справям.
makka_paka
makka_paka
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by bertu4i Пон 07 Сеп 2009, 21:15

Да на мен ми помага моята дъщеря.Ако не е тя аз съм по-цял ден на работа и нямам време
bertu4i
bertu4i
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by blueflower Вто 08 Сеп 2009, 12:35

Помагат ми - всеки по малко и с каквото може - мъжлето, майка ми и децата! Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 95933
blueflower
blueflower
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by maggi Вто 22 Сеп 2009, 18:18

Мъжо работи много, каката много не се интересува от това...така че оставам сама. Ходя и на баща ми да помагам, че е сам.
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by vilijov Пон 28 Сеп 2009, 12:14

Никой,всичко мене чака! Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 771875
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by petia_18 Пон 19 Окт 2009, 11:37

Ние сме сами с съпруга ми и той ми помага.
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by KALI Вто 25 Май 2010, 00:36

Мъжът ми, ми помага по някой път
KALI
KALI
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by bisyto Вто 25 Май 2010, 11:11

Ние живеем със свекървата, но тя си чисти само нейната стая. Всичко друго сама си върша. Е малката ми помага в чистенето с прахосмукачката и подреждането. Ама само когато и е мерак, ха-ха
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by pumpal21 Вто 25 Май 2010, 15:50

и аз живея при свекър и свекърва.помагат ми,но и много се месят в отглеждането и възпитанието на децата ми.в общи линии немога много да се опла4а Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by I-nna Нед 20 Юни 2010, 18:41

Основно си се справям сама. Разбира се някои задължения сме си ги поделили с моя мъж.
I-nna
I-nna
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Звезделина Вто 24 Авг 2010, 16:09

Мъжа ми,ми помага много немога да се оплача
Звезделина
Звезделина
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Беата Симеонова Пет 11 Фев 2011, 16:49

Ами основно аз се грижа за домакинската работа,но и съпруга ми помага с миене на чинии и в почистването,за друго обаче-не го търси...В чиниите вече се включва и каката!
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Zdned Пет 11 Фев 2011, 18:01

Основно аз се грижа за домакинската работа в къщи. Съпругът ми помага за по тежките и сложни неща. Не живеем с други хора, сами сме и гледаме така да си нагласим деня и ноща, че да се оправим с домакинството. Понякога бабите извеждат децата на разходка и аз аставам на спокойствие да си домакинствам.
Zdned
Zdned
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by petia.uzunova Вто 15 Фев 2011, 11:37

Да помагаме си всички,кой с каквото може.Правилото е едно ако не можеш да помогнеш поне не пречи и така е лесно.С мъжа ми си оправяме вкъщи, а за малкия разчитаме баба да го вземе от градина и като минем да си го приберем прибираме и пълна тенджера какво да иска човек повече.
petia.uzunova
petia.uzunova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by feniks Пон 09 Май 2011, 21:27

Да,свекито ми помага!
feniks
feniks
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Cherry Вто 19 Юли 2011, 20:23

Вкъщи основно аз си върша домакинската работа, но не отказвам помощта и на моята половинка. А най-хубавото е, че доста често и сам поема инициативата. Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 999340
Cherry
Cherry
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Помага ли ви някой в домошарството? - Page 2 Empty Re: Помага ли ви някой в домошарството?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите