Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Диетата на Пиер Дюкан !

+24
Ani Dinkova
Mimoza
styyni
krasiraikova
sa6ito
ivikat
Lindzi
bambolina
Мисис *Здраве*
флоресита
teqnstal
Xandria
ani_dm
cveti555
деси
Schatzе
mamazavinagi
Bubsi
Dani
desimon
nellyyy
gerito_81
cvetiiv
mavi
28 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by krasiraikova Чет 24 Сеп 2009, 23:08

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 765840 Благодаря ви момичета
krasiraikova
krasiraikova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by Ani Dinkova Сря 30 Дек 2009, 19:40

Браво на Краси ,страхотен резултат.....и пак БРАВО. Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 65084
Ani Dinkova
Ani Dinkova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by ultra Сря 10 Фев 2010, 10:24

Здравейте! Искам и аз да се похваля! Тук научих за тази диета и я започнах малко на шега. Веднага щом си получих подаянията за майчинство и си накупих пиле, дробчета, телешко, яйца, млекца, рибка и овесени трици. Готвя си и лапам здраво, а резултатът е потресаващ - за 6 дена съм свалила 5 килограма! Направо не мога да повярвам на кантара! Тичам да се меря всеки час, ей така, от кеф! Много благодаря на всички за споделените коментари. Чувствам се страхотно! Поздрави!
ultra
ultra
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by Lindzi Сря 10 Фев 2010, 10:29

Това е добре, щом има ефект при теб - все пак, разделното хранене, е здравословно и всеки би свалил килограми. Вече е различно за колко време ще се свалят.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by ddonna Нед 21 Фев 2010, 07:36

МАВИ,БЛАГОДАРЯ ТИ-С ТАЗИ КНИЖКА ВСИЧКО СИ РАЗЯСНИХ ВЕЧЕ.ДАМИ ТАЗИ ДИЕТА НАИСТИНА Е ЧУДО.ЗА ПЕТ ДЕНА-УДАРЕН ЕТАП СВАЛИХ 4 КГ. СЕГА СЪМ НА ВТОРИЯ ЕТАП И СЪМ СВАЛИЛА ОЩЕ 2 КГ.ОСТАВАТ МИ ОЩЕ 4 КГ.И ЗАПОЧВАМ ТРЕТИ ЕТАП.С НИКОЯ ДИЕТА НЕ СЪМ ПОСТИГАЛА ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ-ДАНО САМО ДА ИЗДАРЖА ДО КРАЙ.УСПЕХ И НА ВАС.
ddonna
ddonna
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by Вълшебница Нед 03 Окт 2010, 19:06

Здравейте момичета! С интерес прегледах материалите по-горе. До сега все имах желание, но нямах воля да започна каквото и да е, за да сваля килограмите. А вече ми тежат Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 145255 . Това с Дюкановата диета ми се видя не толкова трудно и изглежда ефикасно. Ще пробвам и дано това, че го споделям да ми даде стимул. Стискайте палци да успея поне малко.
Вълшебница
Вълшебница
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by daniela_al Чет 06 Яну 2011, 13:39

Здравейте , бих искала да споделя и моят опит с тази диета.Диетата на Дюкан е единствената която има ефект при мен (бивш активен спортист на силови спортове и след това години на хормонални хапчета ).Диетата е много добра ако не се прекалява с нея ,защото има и доста странични ефекти тя удря в сърцето,бъбреците и имунната система,затова внимавайте .Само да отбележа аз не съм против нея все пак и я спазвам нищо че след поредното наблъскване с хапчета от нея няма и следа Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 640374 Пожелавам успех на всички
daniela_al
daniela_al
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Диетата на Пиер Дюкан ! - Page 5 Empty Re: Диетата на Пиер Дюкан !

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите