Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

+28
KALI
lady sibel
mavi
paolena
lusien
Dani
Mery2105
cveteto
petia_18
ssoonniiaa
GOD
Cveti789
g-gimova
silvenaiv
mariela82
Mimoza
Ani76
mimi281977
vesi
mimi_dani
desa_84
valcova27
natali 29
zornica.gencheva
desi borisova
Lindzi
ment
Schatzе
32 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Schatzе Чет 25 Юни 2009, 16:51

Гледате ли новите турски сериали, които дават по ТВ? Аз се згледах скоро по тях, когато почна вторият сезон на "1001 нощи". Стори ми се интересен, а сега ги гледам по простата причина, че съм повече време пред телевизора.
Но честно казано - май ми допадат. Кажете и вие! Хммм Хммм Хммм
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by ment Чет 25 Юни 2009, 16:56

"1001 нощи" явно е голям хит в момента. Доста хора съм чувала, че го следят. Може и да е интересен, незнам, нямам поглед върху него. Не ми остава време за ТВ.
С риск да оспамя темата Срам ме е Алекс не бях се заглеждала в подписа ти. Това лятно настроение, което си сложила много ми допадна Усмивка
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Lindzi Чет 25 Юни 2009, 17:02

Дават три сериала - "1001 нощ", "Мелодия на сърцето" и "Перла" - всичките ги следи свекървата и майка ми.
Много са хубави и тежки филмите, но нямам възможност да ги следя, а с този от 20 часа, не ми се занимава, че знам каква краста е. Гледах няколко от Замунда свалени, и мога да кажа, че си струват и са много добре направени!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by desi borisova Чет 25 Юни 2009, 22:00

В МОМЕНТА СЛЕДЯ ПЕРЛА МНОГО Е ХУБАВ.ДРУГИТЕ НЕ ГИ СЛЕДЯ
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by zornica.gencheva Чет 25 Юни 2009, 22:38

ОТ ТУРСКИТЕ СЕРИАЛИ ГЛЕДАМ МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО,МНОГО ГОТИН ФИЛМ
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by natali 29 Пет 26 Юни 2009, 08:28

ДА В МОМЕНТА ГЛЕДАМ "МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО" И "СЪЛЗИ НАД БОСФОРА"


Последната промяна е направена от natali 29 на Пет 26 Юни 2009, 13:09; мнението е било променяно общо 1 път
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by valcova27 Пет 26 Юни 2009, 10:19

И на мен много ми допадат! Гледам " Мелодията на сърцето " , но изпитвам носталгия по 1001 нощи Гледате ли новите турски сериали по ТВ? 51320
valcova27
valcova27
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by desa_84 Пет 26 Юни 2009, 13:28

гледам мелодията на сърцето, и края му даже знам
но не може да ме впечатли както 1001 нощи
desa_84
desa_84
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by mimi_dani Пет 26 Юни 2009, 17:01

Аз също гледам "Мелодия на сърцето" но са доста тежки сериали.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Schatzе Пет 26 Юни 2009, 21:40

А аз - по стечение на обстоятелствата гледам "Плачът на сърцето", Сълзи над Босфора" по Нова и "Перла" по БТВ. И честно да ви кажа намирам прилика с героите и някои български личности.
А вие намирате ли някаква прилика?

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CG%C3%BCm%C3%BC%C5%9F%20dizisinin%20y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1%20%C3%BCzg%C3%BCn%5C40HSSONGULsongul5Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Btv-news2959

Сонгюл Йоден - Инджи от "Перла" със нашата Мариана Попова

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? 5591
*************************************************************************************
Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Sedaguven200795tp6 Седа Гювен - Еда от "Сълзи над Босфора" с Невена Цонева.Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Nevena_Olia18-01-08-1
*********************************************************************************************
Но така и не мога да разбера на кой ми прилича Бурджу Кара - Зейнеп??? Някой............
Много позната. Дори днес с една приятелка си говорихме, но така и не стигнахме до развръзка. Хммм
Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Resim151xk8
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by zornica.gencheva Сря 01 Юли 2009, 23:06

СПОРЕД МЕН ИМА ПРИЛИКА С ЙОАНА БУКОВСКА(МАЙ ТАКА СЕ КАЗВАШЕ),НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО ДА ЛИ ИМА ПРОДЪЛЖЕНИЕ,ЧЕ КАТО ЗНАМ КАК СВЪРШВА ГАДНО НАПРАВО МЕ Е ЯД,
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Schatzе Пет 10 Юли 2009, 21:18

Как свършва? От къде знаеш? Я кажи, че ми е интересно и на мен..............
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Lindzi Пет 10 Юли 2009, 22:48

alex1701 написа:
*********************************************************************************************
Но така и не мога да разбера на кой ми прилича Бурджу Кара - Зейнеп??? Някой............
Много позната. Дори днес с една приятелка си говорихме, но така и не стигнахме до развръзка. Хммм
Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Resim151xk8

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? PROFILES_59Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Orig_224858_bg Точно на Буковска прилича!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by zornica.gencheva Пет 10 Юли 2009, 23:52

ВЪВ BOX7 И КАТО СИ НАПИШИШ ИМЕТО И ПОСЛЕДНАТА СЕРИЯ 75 ИЗЛИЗА НА БЪЛГАРСКИ,ЛАМИЯ СЕ ЖЕНИ ЗА ДЖАМИЛ,КЕНЕН СТАВА ПИАНИЦА,НАПИСВА ПЕСЕН ЗА ДЕТЕТО СИ И СЕ САМОУБИВА
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Schatzе Съб 11 Юли 2009, 09:53

Изненадан Наистин ли така свършва? Еееееее, аз все си мислех че ще се оженят накрая.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by zornica.gencheva Съб 11 Юли 2009, 10:22

АЗ ЗА ТОВА ПИТАХ НЯКОЙ АКО ЗНАЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ,ЧЕ И НА МЕН МИ СЕ ИСКАШЕ ДА ЗАВЪРШИ С ХЕПИЕНД
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by vesi Съб 11 Юли 2009, 12:24

Аз до колкото знам Мелодия на сърцето има втори сезон,и Кенан не се самоубива. В последния епизод от първи сезон се чува изстрел,но това не означава че Кенан се самоубива.Ще гледаме и ще разберем.
vesi
vesi
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by zornica.gencheva Съб 11 Юли 2009, 12:50

ВТОРИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА ОТ 45 ЕПИЗОД,А ИСТРЕЛА СЕ ЧУВА В 75
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Schatzе Съб 11 Юли 2009, 14:20

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Resim151xk8 Честно казано все ми се върти в главата, че приличащата на актрисата девойка е учавствала в някое наше предаване. Дали по БТВ или по Нова............... Като че ли клоня към някой от кастингите на Слави, но не съм сигурна..... Хммм

А за филма - нистина ще е гадно ако завърши така....
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by mimi281977 Съб 29 Авг 2009, 09:59

п/з няколко епизода гледам Голяма усмивка
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Ani76 Пон 07 Сеп 2009, 19:58

Гледам с много голям интерес Мелодия на сърцето,но и аз чух,че Кенан се самоубива,а Джамил се оправя и се женят с Ламия.Сигурни ли сте,че това наистина е краят?
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by zornica.gencheva Пон 07 Сеп 2009, 21:42

ПО НЕ ТОВА ГО ДАВАТ ЗАКРАЙ В НЕТА
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Mimoza Пон 07 Сеп 2009, 21:50

А според мен така трябва да свърши филма, Джамил обича Ламия много повече от Кенан. А Кенан както Джавидан каза е влбен в своето нещастие, и не заслужава любовта на Ламия. Така мисля Хммм
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by mariela82 Пон 07 Сеп 2009, 22:13

Аз сега започнах да гледам "Брак с чужденец".Други не съм гледала.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Ani76 Пон 07 Сеп 2009, 22:42

Лелелее хора,не е честно просто.Гледах 75 епизод.Дават го за финалният епизод.Дават как Кенан държи пистолет, но никъде не видях,че се е убил,тоест не видях трупа му,та си мисля,че може да има и друго развитие.Спомняте ли си как Джамил държеше пистолета?Ами нещо такова и сега дават в този епизод.Прочетох обаче комантарите и много от хората казват,че наистина това е краят.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите