Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

+28
KALI
lady sibel
mavi
paolena
lusien
Dani
Mery2105
cveteto
petia_18
ssoonniiaa
GOD
Cveti789
g-gimova
silvenaiv
mariela82
Mimoza
Ani76
mimi281977
vesi
mimi_dani
desa_84
valcova27
natali 29
zornica.gencheva
desi borisova
Lindzi
ment
Schatzе
32 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by paolena Чет 28 Яну 2010, 18:10

https://www.youtube.com/watch?v=PU2SI5Hq2Hg ето малко от 139 епизод Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 84556
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by lusien Чет 28 Яну 2010, 19:40

Ооооооо, много ни е приятно, че се намесваш даже! Казвай още какво се случва Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 78814 Попивам всичко Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 58058
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by cveteto Чет 28 Яну 2010, 23:04

Става интересно и май наистина е по - интересен от Перла
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by cveteto Чет 28 Яну 2010, 23:06

paolena написа:https://www.youtube.com/watch?v=PU2SI5Hq2Hg ето малко от 139 епизод Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 84556
В този клип се вижда кой точно е канала
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by g-gimova Пет 29 Яну 2010, 11:30

ЦВЕТИ, видях го,но за съжаление го нямам Тъжен някой знае ли къде ги дават напред сериите или къде мога да ги гледам напред Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by paolena Пет 29 Яну 2010, 12:46

Ами аз не знам много само това което ми е разказала сестра ми тя е луда фенка на Листопад и знам че го гледа напраед в you tube само че там е на турски а името му е Yaparak Dokumu ама мен нещо не ми харесва да го гледам на турски не е същото Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 999340
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by paolena Пет 29 Яну 2010, 12:51

Интересен е много Cvetito ама има и доста противни герои като майката например много ме дразни тази жена а Оуз ми харесва страшно много но ролята му е малко кофти Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 84556
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by g-gimova Пет 29 Яну 2010, 12:54

да така е ,а някаде другаде дали го излъчват,аз го тарсих в вибокс но там го няма Тъжен
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by paolena Пет 29 Яну 2010, 13:06

мммм не знам ще питам сестра ми довечера и ще ти пиша :) във вибокс само това което е излъчено по бтв има :)
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by g-gimova Пет 29 Яну 2010, 13:09

да добре ще се радвам да разбера повечко инфо ,че го гледам с голям интерес Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by cveteto Съб 30 Яну 2010, 10:50

Оуз е симпатяга да
снощи ми каза една позната че Швкет го сменяли после защото бил наркоман
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by paolena Съб 30 Яну 2010, 23:21

За съжаление и сестра ми не знае къде другаде го дават явно ще си го гледаме по бтв :) А и Шефкет е симпатичен но верно че малко прилича на наркоман със тези сенки под очите , аз като свикна със героя и после като го сменят следващия не го харесвам хич Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 84556
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by mavi Нед 31 Яну 2010, 16:33

Ох, и аз се зарибих с тоя Листопад, а моя мъж е във възторг. Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 101311 Само като почне и се изприщва, ама какво да прави заради мен го търпи някак.
До преди не бях се заглеждала в такива филми, започнах докато бях в болницата, нали преносвах. И там цял ден сама в стаята с ТВ, как да не се зариби човек. Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 400822

Връщам се да ви чета назад.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by lusien Вто 23 Фев 2010, 10:57

Да ви изклюкам нещо за Листопада, но незнам до колко е достоверно, защото баща ми случайно дочул докато едни негови колежки го гледали по интернета, но не взел да запомни всичко... Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 101311 Та... Ферхунде влизала в затвора, свекървата на Фикрет умирала, а тя самата /Фикрет/ имала дете от мъжа си /забравих му името/ Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 101311 Хайде, ако някой дочуе още нещо бързичко да клюка тука Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 101311 /Ауууууу даже и рима има Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 101311 /
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by paolena Вто 23 Фев 2010, 13:10

Аз също гледах някой друг епизод :) ама до колкото видях в 140-ти епизод свекървата на Фикрет още е жива а тя има момченце от Таксим или както там се казваше мъжът и ,а Оуз влиза в затвора мисля че 2 пъти беше , разделя се със Неджля и се жени за Джейда само заради детето но нещата не се получават , той разбира че е влюбен в Лейля и я моли да се съберат а тя се дърпа но преспива със него и забременява а Неджля се жени за Джем но той получава инфракт и умира :( ох знам още неща ама сега не мога да пиша моето малко момче пак ревна като имам време по късно ще седна да го допиша :))))
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by cveteto Вто 23 Фев 2010, 13:21

paolena написа:Аз също гледах някой друг епизод :) ама до колкото видях в 140-ти епизод свекървата на Фикрет още е жива а тя има момченце от Таксим или както там се казваше мъжът и ,а Оуз влиза в затвора мисля че 2 пъти беше , разделя се със Неджля и се жени за Джейда само заради детето но нещата не се получават , той разбира че е влюбен в Лейля и я моли да се съберат а тя се дърпа но преспива със него и забременява а Неджля се жени за Джем но той получава инфракт и умира :( ох знам още неща ама сега не мога да пиша моето малко момче пак ревна като имам време по късно ще седна да го допиша :))))
И на мен свекърва ми каза тези неща. Нейни колежки го гледали на турската.
Но защо и Шефкет влиза в затвора? А Ферхундето купувала къщата им.
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by mavi Сря 24 Фев 2010, 23:33

Ето малко за филма по-напред, но ще го сложа с бели букви .. може да има хора, които не искат да го четат. За по-лесно прочитане маркирайте текста.

Лейля започва да ходи на психолог ,а съпруга на психоложката и намира работа при Яман. Арестуват Оуз за злоупотреби. Неджля почва работа в един бар . Собственичката на хотела ,където живее Неджля се занимава с проституция и една нощ арестуват всички момичета включително и Неджля. После Неджля се връща при семейството си .Там постоянно стават скандали между Неджля и Лейля ,но после се сдобряват. Шефкет започва да взема пари от клиентите в банката ,да играе хазарт и постепенно затъва в дългове. Седеф става дизайнер на рокли в някакъв магазин .Оуз бяга от затвора и отвлича Ферхунде и я пребива. Джейда започва да ражда и Оуз отива в болницата там ,когато взема бебето ,го арeстуват. Отношенията на Фикрет с мъжа и се подобряват и също отношенията с дъщерята на мъжа й. Джем прощава на Неджля и въпреки неодобрението на семейството му, се жени за Неджля. Арестуват Шефкет .Ферхунде разбира ,че е бременна и прави апорт. Ферхунде си намира работа и става любовница на шефа си .Една вечер Хайрие ги вижда и започва да дърпа косата на Ферхунде. Всички разбират,че Ферхунде има любовник. Шефкет се развежда с Ферхунде . Оуз го пускат от затвора и той отива да живее при Джейда. Оуз отива при Яман в кабинета му, там среща отново Лейля .Срещата с Оуз отново разстройва Лейля и тя решава ,да влезе в психиатрията . Лейля излиза от там и Неджля я запознава с един приятел на Джем. Лейля се сгодява за приятеля на Джем. Оуз наема старото си жилище и се мести .Заради Ферхунде се разваля годежа на Лейля. Лейля започва работа на друго място,а там всеки ден получава букет с цветя от Оуз. Постепенно с Оуз се сдобряват и се събират ,но връзката им въобще не се приема от Али Ръза. Бившия годеник на Лейля умира. Шефкет и Седеф започват да се срещат и дори Шефкет е готов да и предложи брак ,но вижда Седеф с друг и се отказва. Фикрет и съпруга й се влюбват един в друг. Нехир се жени за собственика на кафето. На сватбата Фикрет съобщава ,че е бременна . Али Ръза продава къщата ,но семейството остава да живее там. Али Ръза и Шефкет започват да се занимават със строежа на някаква сграда. Ферхунде се жени за собственика на къщата и гони семейството на Али Ръза. Седеф заминава за Италия. Лейля отива да живее при баща си ,но продължава да се среща с Оуз тайно. Оуз предлага брак на Лейля .Шефкет отмъщава на Ферхунде. Тя в замяна подпалва строежа на Али Ръза и Шефкет. Али Ръза е вътре и за малко не пострада. Джем умира от сърдечна криза. Неджля започва работа в семейната фирма .Там Али започва да я ухажва. Лейля разбира ,че е бременна и се връща в дома на Оуз. Фикрет ражда син. Ферхунде я арестуват, а Седеф се връща от Италия. Пуснаха Ферхунде от затвора. Ферхунде се разведе със съпруга си. Оуз купи къщата на Али Ръза. Оуз става момче за всичко на един мафиот.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by lusien Чет 25 Фев 2010, 10:50

Аууууууу, Мави, златна си Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 371951 Още да разказваш, че нямам търпение Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 101311
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by cveteto Чет 25 Фев 2010, 13:00

Мав благодаря
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by mavi Чет 25 Фев 2010, 23:35

Моля, моля. Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 999340 Скоро ще сменят актьора, който изпълнява ролята на Шевкет, но не си мислете, че новия е кой знае колко по-Убав. Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 84556
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by paolena Съб 27 Фев 2010, 21:13

Мави мерси за инфото:) , а какво ще стане със оная змия свекито на Фикрет ще умре ли че някой го беше споменал ама аз като гледах 138-ма серия мисля, беше си на ред бабката та така и не разбрах дали ще спре да тормози Фикрет най на края !
paolena
paolena
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by g-gimova Нед 28 Фев 2010, 13:37

мерси ЗА инфото МАВИ, а ти да ни ги гледаш някъде по напред Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by mavi Съб 06 Мар 2010, 00:40

Може да се гледат, но за съжаление знам само една турска дума ... (бир - едно).Гледам само картинки и дума не разбирам, но се подразбира. Ако някой знае турски може да гледа и да разказва за по-нетърпеливите.
Ето малко инфо за следващата серия:
Ферхунделата се опитва да сваля адвоката. Бабите изгонват Фикрет на пазар, за да се наклюкарстват на спокойствие. В града Фикрет вижда дъщерята на Тахсин ръка за ръка с някакво огромно мъжище да влизат в колата му. Виж я ти малката! Мъжът един коремест, космат, почти на възрастта на баща й ми се
стори. Ферхундето Миксера посещава Джейда в болницата с букет в ръка и нещо се обясняват. Джейда се разгневи и я изгони с викове, нарече я "пислик" което май значи "мръсница". Оуз се засече в коридора на болницата с Ферхунде и едва й се размина боя (засега)
Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 84556 . Фикрет се прибира от пазара, а Джеврието я посреща с убийствен поглед след наученото от шпионката на ЦРУ. Фикрет отива да подреди стаята на децата и намира дневника на Дениз под възглавницата. След кратко колебание започва да го прелиства. Когато Дениз се връща в къщи, Фикрет я пресреща навън и й казва, че я е видяла.Дениз я моли да не казва на баща й. В същото време Али Ръза следи около къщата на Неджля. Проследява Оуз до игралния дом, където той работи, но бодигардовете не го пускат да влезе. Шефкет вечеря самотно и в размисъл в един ресторант, докато Ферхунде загрява телефоните да го търси. Хайрие и Ферхунде си говорят в кухнята за Джейда и бебето, а Лейля ги подслуша на вратата и се разстрои, Хайрие хукна да я успокоява.Али Ръза дебне в храсталака срещу входа на игралния дом. Бодигардовете изхвърлят един ужилен клиент, който разказва на Али Ръза какво става вътре. В дома на Тахсин вещицата Джеврие успява най-после да разплаче Фикрет и разправя на Тахсин клюките, донесени от Истанбул.
В игралния дом идва полиция и журналисти и арестуват всички вътре. Оуз излиза между двама полицаи и среща изпепеляващия, пълен с мъст поглед на Али Ръза, който вероятно е повикал полицията.
Край на 46 епизод.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by lady sibel Пон 29 Мар 2010, 12:48

Здравейте.Аз съм туркиня и си гледам сериалите първо по турската телевизия.Препоръчвам на всички майчета,които не са започнали да гледат сериала,,Листопад'',нека започнат.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by silvenaiv Пет 02 Апр 2010, 17:32

Сега с Карина следим "Малки жени"-по Нова ТВ
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Гледате ли новите турски сериали по ТВ? - Page 3 Empty Re: Гледате ли новите турски сериали по ТВ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите