Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как преминава един ден с вашето дете?

+15
mimi281977
iletoili
g-gimova
techii76
Далия
bobeto
Schatzе
bambolina
Lindzi
Дени :)
деси
rockmama
mamazavinagi
Dani
gti
19 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by gti Съб 19 Апр 2008, 20:44

Как протече примерно днешния ден?
gti
gti
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Dani Нед 20 Апр 2008, 18:03

Минава с много приятни емоции,и разбирасе,късане на нервичките.За щастие приятните моменти са много повече. мама
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by mamazavinagi Сря 23 Апр 2008, 14:29

Един наш ден.
Ставане около 5-6 часа- следва дивеене окло час, час и половина.
Уговаряне за заспиване още около полвин час- глезене и въртене и ставане и падане докато не грохне.
След като заспи ставам обикновено и почвам да и приготвям попарата и хапвам на крак
Подготвям си продуктите за готвенето следобед и ги оставям в хладилника.
Като се събуди всичко започва от начало. Хапва попарката дивее, излизаме на разходка - (там рита топка с другите вече батковци и каки), за да взема храната и от кухнята- близо час и половина, може и повече, зависи от времето. като се върне я слагам малко на проходилката за да си видя къщата.
След като позабърша и изчистя, я пускам да пълзи-не че го прави.
По някое време и се приспива и спи около час. През това време или готвя или сядам пред компютъра.
като се наспи хапва дивее в бънджито или в проходилкатаили аз или баща и си играем с нея.
Излизаме на разходка около 5 или 6 зависи. Връщаме се и пак хапва и лудее.
Около 10 или 11 я къпя хапва и ако и се спи заспива, ако не играем си докато грохне.

И така всеки божи ден. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by rockmama Сря 30 Апр 2008, 14:58

Ох тежко и уморително
хранене на едното,хранене на другото,тсягане за разходка на едното и на
дрегото ,връщане и пак ядене и после приспиване едно след друго после
пак ядене и пак ядене и презноща пак ядене но ура само на едното
заливам се от смях
avatar
rockmama
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by деси Сря 30 Апр 2008, 15:30

Ами как:
Ставаме м/у 9-10ч,закусваме.Сядам за глътка кафе пред компа.После се обличаме и отиваме за храната,от там на разходка/ако е хубаво времето/.
Към 14ч се прибираме и обядваме,преспивам малката и пак пред компа Голяма усмивка
Като се събуди я гушкам известно време и я храня.После почиствам къщата и сме пак на разходка.
Вечетра заспива късно и аз със нея защото от тези разходки се измаряме. на разходка Заспива като я гушкам мама И така.Но всеки ден е различен,но най често това което описах.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Дени :) Пон 26 Май 2008, 16:39

Минава много лудо Голяма усмивка
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Lindzi Пет 06 Юни 2008, 22:30

Нашия ден е: сутрин ако е през седмицата става към 7.30 ч, измива зъбките под моя надзор с много увъртания и обещания, оттам едва го убеждавам да си изпие витамините - имуно кидс бор, които трябва да пие цели 3 месеца, добре че е по едно на ден (но разтварям капсулата във вода или сок иначе нестава). Облича се и отива да играе малко с играчките, през това време аз го храня хапка по хапка със сандвич или в противен случай рискувам като отиде на градина, да стои гладен, защото там НИЩО не яде. После аз се обличам и или тръгваме двамата на градина или чакаме тати да ни закара с колата. Оставямя го, като си пожелаваме "Приятна градинка и лек ден, прегръдка, довиждане". След това аз съм на работа от 9 до 17.30 ч. Вечерта, той ме посреща обикновено с колата с баща си, но от време на време ми се случва и аз да се прибера пешком. Пътя ми от работа до къщи е 30 мин пеша или 30 с автобус, че тогава са големите задръствания....Вечерта отново го храня с голям зор, защото той не сяда да яде по своя воля, а трябват заплахи, убеждения и в крайна сметка ако се заиграе отваря уста без да усеща какво му слагам вътре. След това сиропи за алергията и го оставям да тероризира дядо си и баба си, а аз слагам масата да вечеряме. След това е миенето на чинии, готвенето за другия ден, сядането на компа вечер, ако не ми се спи. Но сядам на компютъра единствено и главно от работа, когато имам почти винаги време да надникна в любимите ми форуми - Часът на мама и Туци....Към 21 часа лягаме и разказваме приказката за "Гъбката" и след това се върти един час докато заспи. момченце
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by bambolina Вто 12 Авг 2008, 22:14

Денят с моите две деца .... е шарен, Нескучен , шумен , подвикващ, ококорен , шугав, пълзящ , крещящ, главоблъскащ , главозамайващ и детски .. ама много лудетин ..... добре че са децата , че да не се превърна в скучна лелка Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Lindzi Сря 13 Авг 2008, 10:42

Напоследък стана ето така - след работа, преди ходехме на разходки, после на кафе, а сега - ритаме топка пред блока. Много обича да играе мач с .........момичетата и бате Веско! Как преминава един ден с вашето дете? 90386
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Schatzе Нед 14 Сеп 2008, 01:46

Всеки ден се старая да е нов и по-интерес от предния. Еднообразието омързва бързо и на двамата. Всеки ден е различен и неповторим. dance
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Lindzi Пон 15 Сеп 2008, 12:29

Тази събота и неделя го заведохме на Луна-парка - повози се на почти всичко и остана много доволен. Вечерта замина с баба и дядо на село. А днес е на градина - вече 2-ра група. Много е щастлив! flower
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Гост Сря 26 Ное 2008, 22:47

Здравейте! Ние ставаме около 10 часа. Правим си по един сандвич, хапваме и почваме с игрите. Към 14 часа си ляга Ради, а аз сядам на компютъра. След като стане към 16 часа хапва нещо, ако е гладен и продължава с игрите. Горе-долу така минава един наш ден Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by mamazavinagi Чет 27 Ное 2008, 19:32

Велина написа:Здравейте! Ние ставаме около 10 часа. Правим си по един сандвич, хапваме и почваме с игрите. Към 14 часа си ляга Ради, а аз сядам на компютъра. След като стане към 16 часа хапва нещо, ако е гладен и продължава с игрите. Горе-долу така минава един наш ден Голяма усмивка
Здравейте Велина!
На колко е детето Ви - 10часа, това е мечтано блаженство за много мами, аз лично не мога да си го позволя Плаче ми се , моята палавница заспива между 11 и 12 вечер и сутрин се буди между 7 и 8. наобед спи по- малко от 2часа. Кога ли ще се наспяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя ПОМОЩ! ПОМОЩ! ПОМОЩ!
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Гост Чет 27 Ное 2008, 19:37

Радослав е на 2 години и 4 месеца, имаме и рекорд по наспиване - днес - станахме в 11:25 на обяд. Вече ще го слагам да ляга към 22ч., а не в 23:30 Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by mamazavinagi Чет 27 Ное 2008, 19:48

Велина написа:Радослав е на 2 години и 4 месеца, имаме и рекорд по наспиване - днес - станахме в 11:25 на обяд. Вече ще го слагам да ляга към 22ч., а не в 23:30 Усмивка
Благородно ти завиждам, защото моята е с година по- малка а от сега не спи, какво ли ме чака след една година. Хммм
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Lindzi Сря 21 Яну 2009, 12:30

В събота - сутринта станахме в 9 часа и закуси. Отидохме на детски кът за два часа, след това се прибрахме с автобуса, разходихме се из "Славейков" и на обяд, хапна.
След това гледахме детски филмчета и играхме със строителя и на други игри.
Вечерта легнахме към 23 часа и на другия ден кукуряк в 8 часа.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Гост Пет 13 Фев 2009, 15:44

С много бели
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by bobeto Пет 13 Фев 2009, 23:41

Нашият ден е: сутрин ставаме към8-8.30ч (той ме буди иначе еееее Как преминава един ден с вашето дете? 153381 поне до11ч) ставаме закусваме и двамата и кво става... пускам му детско гледа 15-20 мин.и се почва разхождане из апартамента,към 11ч излизаме на вън играе си с другите деца ( по скоро се таркаля заливам се от смях ),към 12.30ч се прибираме обядваме до към 13ч и вече спи,аз почвам да чиста и да готвя едновремено,след като изчиста сядам на компа (ако не се е събудил) по принцип спи до към 14-14.30ч.Като се събуди иска пак детско давам му зрънчо и гледа пак малко и към 16ч ядем,след което излизаме малко навън и към 17-18ч зависи от времето може и по късно се прибираме.Вечеряма към 20-20.30ч и до 21ч Боби си е легнал,от там пак на компа и така абе с една дума правиме дива калинка Много смешно физиономии Ами не знам
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Далия Вто 24 Мар 2009, 12:47

Един от нашите дни, когато мама още си беше у дома.
Ставаме в 8ч. Мама приготвя кака за градинка, облича и мен и не забравя да гримира и себе си. Намигане Сега вече и трите изглеждаме чудесно. Мама държи кака за ръчичка и буквално я влачи към градинката, защото винаги закъсняваме. Аз вървя бавно, не искам да държа ръчичката на мама, защото ми е много забавно секунда след секунда да се обръща назад и да ме вика.
В 9ч. кака вече е в детската градина, а ние с мама отиваме на разходка с нейни приятелки и други бебчета. Играем в парка, на люлките, пързалките, задължително сядаме на кафе - и мама е човек все пак! Голяма усмивка
На връщане към къщи аз се тръшкам за бонбони. Много ги обичам! Имам най-добрата мама на света, след малко излизаме от магазина с няколко пакетчета различни видове лакомства. Тя мърмори, че не са полезни (хм, какво ли означава тази думичка Razz ), ама аз не я разбирам. Толкова са вкусни!
Вече сме у дома. Обядваме. На мен вече ми се спи, но и тук съм капризна. Заспивам само в прегръдките на мама, подрусвайки ме и задължително с песничка. Голяма усмивка
След като се наспя и изям следобедната си закуска, е време да вземем кака от детската градина. Много го обичам този момент! Отново сме двете, ще правим бели, докато мама готви у дома. Ура, идва си и тати! Забавляваме се всички у дома, вечеряме, къпим се и ... Сънчо бил дошъл. Тъжен Не искам да си лягам, пък! Не заспивам така лесно, започва се едно безкрайно редуване на мама и тати край леглото ми. Като дойде да ме приспива мама, казвам, че искам тати, като дойде тати - искам мама... Голяма усмивка Като се изморят достатъчно, гушкам Сънчо и отивам в страната на сънищата. Там е приказно!
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by деси Вто 24 Мар 2009, 14:56

Леле Далия разбиме с твоя пост Търкалям се от смях Всичко ми е до болка позната за спането и за бонбините,само че ние добавяме и дъвки към покупките Голяма усмивка И ние ставаме в 8ч,но в последно време става по рано 7ч.Минаваме през банята,зъби лицето,закуска след това гледа детско докато управя къщата и сме на вън ако времето го позволява.След това обяд,ако спи спи ако не играе и тати ако се върне по рано му е на главата.И така до 22.30 най късно си ляга.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by techii76 Съб 03 Окт 2009, 19:43

Ми лятото отмина и нещата се промениха. Цяло лято аз ставам за работа а те цял ден игра
Но на 15 септември баткото тръгна на училище става в 7.00 закусва и отива на училище след това на занималня и така в 17.00 се пребира и пак игра после към 20.00 сядаме да пишем и учим това което не е успял в занималнята Като напишем играят с сестричката си и заспива към 23.00 и пак тъй следващия ден
Малката е на градина от 28.09 става и тя в 7.00 изпращаме до някъде батко хващаме тролея и на градината оставям я до външната врата чао целувка и аз поемам за работа .Тя цал ден там взимам я към 16.50 от там в къщи и игра навън или гледа децко после непременно трябва да дразни батко си и да му причи да учи и тя заспива 23.часа
Но преди да заспят трябва да се скарат и сбият задължително и аз да викам подир тях
techii76
techii76
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Lindzi Пет 08 Яну 2010, 10:49

Вчера например - ме взеха от работа детенце с баща си, оттам се разходихме около болницата. Лазар ми се похвали, че има нов подарък трансформър вертолет, подарен от дядо-вуйчо.
После като се прибрахме, му махнах лепката от пръста, че имаше една пришка, която се беше пукнала, промихме, мехлем и после отиде да играе с баба си.
След час дойде да играе на компютъра на строител - обикновено играем двамата и там го храня, иначе е зор на масата.
След това правихме от пластелин човеци и ги режеше, после казахме три стихчета, гледа Бен-Тен, игра на призраци. Към 22 ч, легнахме да спим и в 23 се събуди да яде кюфтенце, в 24 ч, дойде да спи при мен, защото съседите празнуваха още Иванов ден и се пробуди от силната музика и в 7 сутринта си беше сложил и двата крака на корема ми и блажено се изтягаше, като се преструваше че още спи, но уви - пуснах му за Лило и Стич и се разсъни на секундата и сега е ...на градина! Как преминава един ден с вашето дете? 999340
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by g-gimova Пет 19 Мар 2010, 16:13

нашият ден започва така ставаме в 8ч докато се разсъни то взело станало 9ч после закусваме обличаме се и излизаме навън с мойте и неговите приятелки и така станало време за обяд хапваме,после играем малко и лягаме да спим,като стане малка разходка,голяма игра и дошло време да вечеряме,после пак игра в банята и накрая в леглото,общо взето едно и също да се надяваме,че като трагне на градина ще е по различно,но ще видим Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by iletoili Чет 25 Мар 2010, 22:07

днес например станахме в 07 часа минахме през банята след това си спретнахме закусчица стана 8 и 30 часа след това извадихме играчките и започна игра стана 10 часа гледахме МИКИ МАУС и в 10 и 30 излязохме на разходка в парка разбира се преди това минахме през детския магазин и купих на малкия една кола /която сега се намира в креватчето му/,прибрахме се хапнахме и се отдадохме на блажен сън до 15 и 30 след това станахме пихме по едно сокче хапнахме и отново на вън вече с топката играхме футбол прибрахме се скапани уморени от игра взехме си душ вечеряхме и ето стана време за сън.....
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by mimi281977 Съб 27 Мар 2010, 21:04

През седмицата,аз тръгвам в 5.30 за работа,и затова Емо и баба му стават към 07 ч.и 7.30 са в яслата,към 17 ч.аз го взимам от яслата и оставаме навън за 1 час.Към 19 ч.вечеряме,после миене на зъбки,вечерен тоалет и.. вече станало време за съм и най -късно 21-21.30 Емо е заспал вече Как преминава един ден с вашето дете? 84556
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите