Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как преминава един ден с вашето дете?

+15
mimi281977
iletoili
g-gimova
techii76
Далия
bobeto
Schatzе
bambolina
Lindzi
Дени :)
деси
rockmama
mamazavinagi
Dani
gti
19 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by lady sibel Чет 24 Юни 2010, 13:23

Нашият ден преминава и забавно и много трудно.Събужда се към 8,а понякога и по-късно.Дивее около 2-3 часа,нахранва се ,изкъпва се и ляга да спи около 1-2 часа.След това отново дивеене,малко пак сън-следобедна дрямка и полудяване.Ляга си 23.30-24 часа,което за мен е кошмарно.И по4ти н авсеки кръгъл час се буди.През последните нощи направо става през нощта,за да си играе.Кога да си почина?А и през деня не мога да поспивам.Адски съм изморена.Но да ми е жи и здрав.Ако го нямах?Благодарна съм,че го имам. Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 101573
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Neli Petrova Чет 24 Юни 2010, 13:52

Ами на мен ми минава све по един и същи начин.Ставане,закуска и за двамата,после оправям,играем с малката,обядваме,спим,през това време четем с баткото, после пак игра и си идва тате да ме отмени.Аз започвам да готвя,вечеряме и отново дивеем до 22.30-23.30ч. и лягаме. Общо взето е това.Като е хубаво времето ходим на плаж Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 704135
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by karo35 Пон 20 Сеп 2010, 22:12

всеки нов ден прекаран с децате е едно малко приключение.взаимно се учиме и играеме;смеем се и плачиме;падаме и ставаме това е едно неповторимо преживяване.
karo35
karo35
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by schatz Пет 26 Ное 2010, 17:49

Сутрин до 9 часа Хриси е станала,сменяме памперса,мием дупето и очите,цокваме си след което отиваме на разходка,до 12 часа сме се прибрали,по време на разходката ни е хапнала едно плодово пюренце,към 13 часа вече с Хриси сме хапнали,за нея или кашичка,или пак си цоква зависи от глада и количеството пюре,което е изяла по време на разходката,след което започва да става невероятно кисела,ако не си е взела предиобедната доза сън и заспиваме.(Честно да си призная и аз си подремвам)Към 15-16 часа е вече станала и вече денят ни става според зависи.
Един ден ни идват гости,друг ден излизаме на разходка или пък си седим и си играем и пеем двечките.В 16 часа пак му хапваме нещичко,пак зависи от глада,напоследък много налита на бананче
В 20 часа вече с нетърпение чакаме тати да се прибере,през това време я изкъпвам.
До 21.30 вече Хриси обикновено е заспала
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Lindzi Пет 26 Ное 2010, 20:11

Много сладко звучи, като го разказваш. Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 849864

Днес като се прибрах, Лазар очакваше поредната вкусотия, този път беше бисквитка на Милка. След това игра с баща си на войници, после пуснахме "Великолепната шесторка" на запис и той игра нещо като брейк.
Преди малко излязох от банята и докате се оправях, дойде да ми чете книжката за пиратите, а сега е при баба си.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как преминава един ден с вашето дете? - Page 2 Empty Re: Как преминава един ден с вашето дете?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите