Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 10 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 07 Мар 2014, 07:50

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 15554510


Добро утро с пожелания за слънчев и усмихнат ден !
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by maggi Пет 07 Мар 2014, 08:03

Добро утро и мерси за кафенцето  Усмивка  Захващам се с домакинстване, че ще имам гости довечера и каквото мога да посвърша преди работа.

 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 153381
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 07 Мар 2014, 08:30

Моля Ви да изпробвате от профилите си в Преференции дали Ви сработва Фейсбук бутона и после дали можете да се логвате с него във форума.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Пет 07 Мар 2014, 10:06

Как сте,добро утро и от мен.Ники е на градина , аз легнах до почивам след работа.Много лошо е тва дъждовно време,свикнахме с топлото време и сега ни е тегаво.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by maggi Пет 07 Мар 2014, 11:39

Ето какво ми изписа:

Грешка
App Not Setup: The developers of this app have not set up this app properly for Facebook Login.
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 07 Мар 2014, 11:43

При мен сработи, даже вече успях да вляза. Това е когато натиснеш бутона тук в Преференции, трябва едновременно с това да си във фейса със същата поща регистрирана и да си логната във фейса.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Пет 07 Мар 2014, 12:41

Здравейте и от мен!


Днеска малко се поуспах,то с това гадно време.....ЗАведох малкия на градина,пих кафенце с няколко мамчета и ето ме тук при вас.
Маги,не сме се чували отдавна с тебе!???!Как сте?
Цвети789,а и ти нищо не казваш?
Бени,Стъни нещо ми се губят!!!


Моят подарък за утрешния празник тази година малко подрани,но  е страхотен Фурна за вграцдане АРИСТОН,така се накефих,че то с тоя стар РАХОВЕЦ нищо не ставаше.След малко ще я фотна и ще ви я покажа в темичката.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Пет 07 Мар 2014, 12:45

Грешка
App Not Setup: The developers of this app have not set up this app properly for Facebook Login.

И НА МЕНЕ ТОВА МИ ДАВА
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 07 Мар 2014, 13:13

Добре, пак ще го мъча, нещо се е бъгнало и не знам защо не сработва. Ами, ко да направя 
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Съб 08 Мар 2014, 08:37

Добро утро,красавици!

ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 44813329_1_585x461

ПОЖЕЛАВАМ ВИ,ХУБАВ И УСМИХНАТ ПРАЗНИЧЕН ДЕН! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 465484 
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Съб 08 Мар 2014, 09:34

Добро утро момичета,честит празник,бъде много здрави и много обичани.Честит имен ден Туци,да ти е живо и здраво името,радвам се че те познавам и благодарение на теб се събрахме тука.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Съб 08 Мар 2014, 10:19

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 2264482

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА!!!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by maggi Съб 08 Мар 2014, 12:19

ЧЕСТИТ 8 МАРТ МОМИЧЕТА!


Да сте здрави и щастливи,


за съпрузите си единствени любими, 


децата да ви уважават, 


в работата да ви оценяват!



Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 Img_111657_1074467_l
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Вто 11 Мар 2014, 08:46

Добро утро и от мен,как сте момичета.Ники е на градина,аз преди малко се прибрах от работа и сега ще мисля нещо за обед.Днес си е студено,има малко сняг но му се вижда края на зимата.Хубав ден.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Вто 11 Мар 2014, 12:24

Привет и от мен!

Цвети789,наистина му се вижда края на това лошо време!Все пак идва Гергьовден,а не Димитровден.

Аз иначе съм добре!В процес на търсене на работа съм!Имам една идея.,но чак като я осъществя ще ви я споделя

Засега ви оставям и отивам да чистя!!!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Вто 11 Мар 2014, 18:38

Момичета, къде сте се покрили!?!?


Аз се върнах при вас,а вие избягахте от мене!!! Плаче ми се  Плаче ми се  Плаче ми се  Плаче ми се  Плаче ми се  Плаче ми се 
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Вто 11 Мар 2014, 18:53

Здравейте. Аз се разболях покрай всички боледуващи у дома, сега уж съм по- добре. Днес бяхме по разходки, че време се отвори и не съм се докопвала до компа. Сега започвам да глася вечеря, после баня за двамата малчугана, приспиване и....романтична вечер по случай годишнината от сватбата ни срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Сря 12 Мар 2014, 08:42

Добро утро! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 704135
Заповядайте момичета,днес имам повод да Ви почерпя Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 98163
Боби е рожденник и става на . Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 84556
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 2914372l
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 5ee0ca697a74

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 C5b59be33af9

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 De629105ba60
Туцка,честито Ви годишнина мила! Наздраве 

Пожелавам Ви прекрасен и усмихнат ден!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 Istockphoto_6227601-sun-with-lady-bug
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Сря 12 Мар 2014, 09:27

Стъмни да ти е жив и здрав Боби,много да ви радва и слуша.Порастнаха децата сега.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Сря 12 Мар 2014, 09:34

Добро утро и от мен. Стъни, да ти е жив и здрав и само да те радва Малкия Голям мъж. Днес пак е хубаво времето и след обяд ще сме на разходка. Желая Ви усмихнат ден момичета.  прегръдка прегръдка прегръдка 
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Сря 12 Мар 2014, 12:14

Привет и от мен!

Стъни,да ти е жив и здрав Боби!Много да ви радва и обича! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 537273 

Туци,оправяй се!Честита ви годишнина!Живи и здрави бъдете! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 10 537273 

Аз заведох малкия на градина,големия на училище,пих кафенце с майките,а после и с една моя приятелка се видях. Усмивка Сега малко и при вас да се запиша,че днес е хубаво времето и съм решила даочистя прозорците Ами, ко да направя 

Засега това от мен!!!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Чет 13 Мар 2014, 04:30

Добро утро,времето е чудно само за разходки.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Чет 13 Мар 2014, 08:36

Добро утро и от мен. Цвети ти не си лягала или си ставаш толкова рано? Дано да е топло, че с тая зима ми омръзна. Желая лек и според ден на всички!
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите