Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 14 Мар 2014, 10:28

Аз докато се наканя да пиша, то станало добър ден. Свърших нещо полезно, сега изчезвам на разходка. Желая на всички много слънце и приятни емоции за петък вечер  Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart МАЛКОТО МОМИЧЕНЦЕ С ОГРОМНО СЪРЦЕ

Писане by Schatzе Пет 14 Мар 2014, 10:41

МАЛКОТО МОМИЧЕНЦЕ С ОГРОМНО СЪРЦЕ

Истинските герои могат да са с различни размери, цвят и дължина на косата, а Емили е вдъхновение за всички нас

“Понякога децата се разболяват и косите им падат. Това е наистина, наистина тъжно. Не искам да има деца, които са тъжни, защото нямат коса. Искам да им дам моята. Защото аз имам дълга коса - ще отрежа малко от нея."

Това казва малката Емили и смело приема предложението на родителите си да отреже косата си, за да я дари на някое дете, болно от рак. 

Родителите на Емили й показали снимки онлайн на дечица без коса, с перуки и по-къси прически. След като видяла всичко това, тя била готова да дари своята коса. Единственото й условие било куклата й Доли да има същата прическа като нейната.

След това било ред на Емили - "Опитах се да бъда мирна и тиха, докато Матю ми режеше косата." - казва Емили.

Когато новата й прическа е факт, Емили и куклата й изглеждат прекрасно. Но било време да опакова отрязаната коса и да я изпрати като дарение.


"Какъв страхотен урок ни дава едно 3-годишно момиченце - ако притежаваш много от нещо, не го дръж за себе си - дай го на някого, който се нуждае повече от него." казват родителите на Емили.



Emily's Hair from FlyPress Films on Vimeo.

Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 14 Мар 2014, 13:43

Ал, това е наистина чудесно.
Аз пак отлитам на разходка, че дребния първата я проспа в количката. Отиваме на пързалката. Усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Съб 15 Мар 2014, 07:02

Добър ден милички,днес се очертава времето да е чудено,та сме решили на вилата да ходим днес,правихме лек ремонт там и има да почистим малко.Лек ден  срам ме е
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Нед 16 Мар 2014, 15:28

Здравейте туцки-муцки!

Мене ме нямаше няколко дена при вас,но вече мога да ви кажа защо!?! Тъжен 
Реших се да си открия фирма и да поема по своя път Хммм Предложиха ми да взема едно заведение под наем,та да видим! С моя обикаляхме 2-3 дена по институции,но силно се надявам да си заслужава Усмивка Просто не мога повече да стоя и да чакам!Трябва да се заема сериозно с нещата.То и времената са такива,ама да видим! Чеша се по главата 

Надявам се всички да сте добре!

В сряда вече ще бъда управител на фирма Ами, ко да направя 
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Нед 16 Мар 2014, 19:56

Стефи, това е страхотно. Желая ти успех в начинанието. Ние днеска по гости, първо в свеки, после в нашите, сега тъкмо вечеряхме и отиваме на баня. Желая Ви приятна вечер! феичка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Пон 17 Мар 2014, 10:33

Здравейте!

Аз заведох децата,отбих се на кафенце,поразходих се малко и сядам сега при вас Усмивка Днес ме чакат още много задачки,да измисля меню,да ги изчисля кое колко парички ще е и т. н. Ами, ко да направя 

Туци,надявам се да се справя,че то не е работа да бачкаш на някого за жълти стотинки и да оставаш без ръце Хммм 

от мене приятен ден и успешна нова седмица   Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 11 465484 
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Вто 18 Мар 2014, 18:28

Днес съм се разпиляла от разходки- ето такова време чакам отдавна. такава игра направиха и двамата навън, чак не ми се искаше да се прибираме. Тази вечер определено ще ме болят краката Голяма усмивка , но пък беше весело. Отивам да приготвя нещо за вечеря, че иначе мен ще ядат. Усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 21 Мар 2014, 21:39

Времето се стопли, днес печеше по обед, та не се траеше, бях по къс ръкав, само сандалите ми липсваха. Като изляза от обед, чак 6-7ч се прибирам. Надявам се всичко да сте добре, да са здрави всички дечица. Спокойно нощ от мен! сърчица  сърчица  сърчица  сърчица
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пон 24 Мар 2014, 08:24

Добро утро момичета Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 11 58758210

От днес започвам една диета на Петър Димков, та да видим какво ще излезе. Желая Ви успешна седмица. прегръдка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Вто 25 Мар 2014, 07:09

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 11 14989210Добро утро и слънчев и усмихнат ден!
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Вто 25 Мар 2014, 11:04

Привет момичета!

Аз с тея задачи пак ви поизоставих,но няма как ХмммПО-важното е,че вече имам регистрирана фирма,даже и през ХЕИ минахме,абе с една дума почти съм готова да почвам да работя Усмивка  В петък ще минат на проверка от ХЕИ,а в понеделник ще доуредя нещата в съвета.Надявам се от другата седмица вече да съм на линия.


Надявам се всички да сте добре!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Вто 25 Мар 2014, 11:14

Браво Стефи, нека всичко бъде наред и само успех ти желая с това начинание.  Бирички
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Вто 25 Мар 2014, 11:16

Благодаря,Туци!
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Съб 29 Мар 2014, 21:20

танц  танц  танц Ето ме и мен! танц  танц  танц 
Започваме  да се събираме пак Усмивка .
Видях Туци че е писала по горе за диета пробвай 90 дневния режим ще останеш доволна,не гладуваш и резултата е уау.
Стеф успех мила с бизнеса.
Хайде сега една почерпка и от мен че мъжо днес рожденник
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 11 Opt1333834766g
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Нед 30 Мар 2014, 07:52

Здравейте, Цвете да ти е жив и здрав и много, много да те обича.  прегръдка 
За диетата честно не я спазвам с такава точност, но съм доволна от постигнатото. Вече намалих драстично хляба, и не чувствам тежест в корема, което беше и моята цел, а не някакво драстично сваляне на килограми. С малко упражнения и повече разходки се надявам да вляза във форма. Желая на всички прекрасен и усмихнат неделен ден! cuni  cuni  cuni  cuni
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Вто 15 Апр 2014, 23:26

Охо... Здравейте приятели. Тук трябва малко да се побутне нещо. ;)
Е, айде кажете - как сте, от къде сте... и за къде сте - мухахах...
Лека вечер на всички ви 
Или добре сте осъмнали!
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Пет 18 Апр 2014, 19:42

Добре сте заварили, приятели! Как минават почивните ви дни? Днес е Разпети петък! 
Хубава вечер!
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Съб 26 Апр 2014, 23:17

Готин филм дават по BTV ... не че не са го давали! Къ де сте?
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Съб 26 Апр 2014, 23:38

Реклами дават, а и фейса го няма никакъв... казвам аз че ще останем само ние ама
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Schatzе Съб 26 Апр 2014, 23:39

Тук сме! Какво му станало на FB ? Как сте
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Съб 26 Апр 2014, 23:41

Какво му е останало питай... Нищо - всичко изчезва. Скри се! Нито снимки, нито нищо поДяволите...
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Schatzе Съб 26 Апр 2014, 23:43

Ааа... и що така? Е... нали се чу, че ще го затварят...може да не е далеч от истината.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите