Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Сря 25 Яну 2012, 16:47

Здравейте и от Русе, тук също обилно вали, цяла нощ и сега също. Тъкмо се глася да излизам, за да взема щерката от градина. Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 765840 до после.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Сря 25 Яну 2012, 17:20

Хубава вечер, много отчети днес, много нещо, два предадох вече и трети, взеха началниците да го гледат.
Отивам сега да вземем майка от работа и се прибираме, че дъждът от сутринта не е спирал да ни мие улиците. Хихихи
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Сря 25 Яну 2012, 18:29

Добър вечер тук цял ден сняг вали и много хубаво.Ние с Ники излезнахме за 10 мин пред блока че нали е болен.Общо взето е скука.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Сря 25 Яну 2012, 20:20

Хубава вечер момичета и от мен,тука цял ден вали дъжд,мрачно е и адски кално на вън!Разходих кучето Дим да ме няма и сега ще гледаме "Рапунцел и разбойника" с малката/за пореден път/.ето ги и двете Хихихи Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 3052059
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by maggi Сря 25 Яну 2012, 21:07

Привет муцки и от мен в хубавата нова тема, Бени поздравления за оформлението! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 65084

Не съм писала скоро, защото нямаше с какво да се похваля, но днес е различно - заредена съм с много позитивна енергия, защото направих нещо хубаво. Имах дрехи, които ги събирах в чували/станаха 7/ и днес ги дарих в нашата Катедрала, освен това било днес и празник - на Св.Григорий, та Отеца ни благослови след като изслушахме празничната литургия. И заради доброто ми дело сега ще ни споменава имената в проповедите си /доколкото разбрах за една година/. Но както и да, важното е че това ме направи много щастлива! Много е зареждащо когато се прави добрина, опитайте dance

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 US118

Бени, вие ще намажете ли сняг, че малчуганите да се напързалят на воля Голяма усмивка

Охо Туцка, привет отново! Малката как е, слушка ли? При нас вали, но е мокър снега и май повече киша ще има, ще видим сутринта като тръгнем за училище с малкия, дали ще се пързаляме или ще се киснем Хммм

mamita69, имаш си голяма коконка, а и домашният любимец май обича да го снимат Усмивка
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Сря 25 Яну 2012, 21:18


Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Bulcardscom3

Привет и от мен..
При нас снега трупа ли трупа...Такъв сняг не е имало с години.Снегорините постоянно чистят и няма смогване....
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 129235816715
Аз в понеделник се разболях...Неусетно се тръшнах от грип...Незнам може би от болницата или не , но .....
При нас в цялата Община е обявена грипна епидемия...Децата са в грипна ваканция до идния понеделник. Така докато съм в болничен ще се гледаме и с децата. Стоим си вътре на топличко и се любуваме на снега...
Маги, наистина едно добро дело си направила..Дано има повече хора като теб...



Оставям ви и ви пожелавам една топла и спокойна нощ....


Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Catanimalslarge
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Сря 25 Яну 2012, 22:07

Здравейте и от мен!
Аз от скитане време не ми остава да седна при Вас!
Силвенче блазе Ви мила,тука вали само дъжд и е кучи студ.За съжаление тая зима няма да може да се видим,Жоро ми се разболя точно когато планувахме да идваме към Самоков.Декември месец изкара грип,сравнително леко,после след нова година го повтори,уж се оправи и след 3-4 дни го удари в ушите,и от 10 дни се борим със болки в ушите,пие куп хапове,но уви няма подобрение.Мислим живот и здраве към Елена или Троян да отидем на почивка,но не го плануваме,че увиии... нека се оправи самоКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 58058
А за догодина със сигурност сме там,живи и здрави да сме само!А моя мъж вече аз ще го лекувам,че той не си обърна внимание затова се докара така
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 145255 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 434526
Маги,браво мила хубаво нещо си сторила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135
Пожелавам Ви лека и спокойна вечер!
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Пет 27 Яну 2012, 08:13

Добро утро,поспаланки!
Хайде сервирам кафенцето и закуската и Ви чакам Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Desayuno2
И нас ни огря снега,вчера след градина взехме децата и слезнахме в двора да се повъргалят малко,цяла вечер е валяло и днес има повечко сняг.Вчера с моята приятелка решихме днес да не пускаме децата на градина,а да ги оставим у дома и по някое време да поизлезнем със шейната вънка Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 84556
Жоро е по-добре,вчера излезна на кафе с приятели
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 58058Даже слезна с нас да си пойграе на снега Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135
Отивам да правя закуската и да спретна набърза плануваното меню за деня,че играта ни зове на вън Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 101311
Лек и усмихнат ден!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 465484 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 465484 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 465484

styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Пет 27 Яну 2012, 09:30

Добро утро и от мен,styyni мерси за кафенцето и закуската,и при нас вали сняг,но много силно духа.Дано поспре вятъра,че и ние да излезем на снега.Никол си беше изкълчила крачето онзи ден/от стояне кротичко Намигане /сега го раздвижва,но за снега каза че ще излезе без проблем Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 153381 Весел петък на всички Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Dont_mess_with_them
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Пет 27 Яну 2012, 10:28

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552

Здравейте,

вчера от работа не можах да вляза, но дойдох сутринта по дъжд, на обяд се прибрах по сняг, а вечерта се пързалях на лед, тази сутрин дойдох по снежни улици, така и при нас вече има за втори път снежец, децата ще се наиграят на воля, в 16 ч ще вземат Лазар с шейната да усети и той малко какво е да си на земята.

Снощи имахме родителска среща, записах го на състезание по математика сега на 30 ти квесторите ще идват в ущето, за това удоволствие платихме по 6 лв, дадохме по левче за ксерокс услуги и по 3 лв за фокуси - които ще им показват в актовата зала. Предложиха ни и зелено училище, но отказахме, аз подпитах Лазар вечерта дали по принцип иска да ходи, но и той не желае, иначе ги организират към вас Силве.
Но ние април месец ще сме във Велинград, на планина за седмица.
А сега аз работя върху:
http://cdg31veselushko.blogspot.com/
но разглеждам и Дир.бг, където има повече възможност за качване на материал. Ако някой има поглед върху безплатните блогове, да пише къде мога да вихря фантазията си, че майка ми даде за задачка да поддържам тяхната интернет страничка, но толкоз за без пари.
Довечера с Лазар сме на театър "Момчето и вятърът", който очаква с нетърпение!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552
Стъни, видяхме те и теб най-накрая, много снимки да направите на Бобсъна и приятели. И успешно възстановяване на мъжлето.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552
Силв, тъкмо за най-големите снегове ще си бъдете на топличко, те обявиха че и в Стара Загора щяло да има грипна, дано да не стигне тук при нас, че ми писна от тези болести. Той Зоро от миналата година се опитва да се разболее, но му давам сиропче и витаминки, които уж го държат още.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552
Дани, големи сладури имаш. Кучето радва ли се на снежеца?
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552
Цвети, как е Никсъна вече, не се ли пооправи, падна ли му температурата?
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 560552
Маги, винаги има какво да напишеш, но делото което си направила е наистина благородно и хубаво.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 703793 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 703793 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 703793
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Пет 27 Яну 2012, 16:16

Здравейте момичета,Ники е добре няма т вече но кашля.Мъж ми и той прихвана от детето.Седим си у дома и скучаем,но какво да се прави.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Пет 27 Яну 2012, 21:34

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 21c5wef


Здравейте туцки..
При нас зимата е в разгара си...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 84556 На места от натрупванията от снегорините около пътя снега достига до 2-3 метра...
Вървиш по тротоарите и се чувстваш като в снежен лабиринт..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 84556 На всякъде е бяло .Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 660371 Малко ми е трудно с изкарването на кучето навън , но се справя ме....Тя е по-радостна и от децата. Такава игра им пада като са навън в снега....
А иначе, и ние си стоим у дома като вас Цвети и само се редуваме.....ту пред компютъра, ту пред телевизора..от диван на диван...
Бени, и при нас ще има нещо като олимпиада по математика. При нас ще е на 31-ви. Карина се е записала....Крис не пожела.Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 34184
И ние давахме по 6 лв. А това за зеленото училище е добра идея, но много неподходящо време са избрали вашите учители..И то толкоз далеч....Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 176466
Стъни, радвам се че Жоро е по-добре. Пък за Боровец...догодина...Живот и здраве....

ЛЕКА ВЕЧЕР!!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Pandasnjag51010fce1a
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Съб 28 Яну 2012, 08:28

Добро утро момичета,днес кафето е от мен,Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 12130310
при нас е мнооооого студено,но все пак вчера след обяд бяхме с малката и кучето на вън.Такава игра падна,близо два часа се търкаляхме в пресите,днес сме на куклен театър ще гледаме "Островът на песните".Иначе много ми е скучно като сме в къщи/изчерпвам се от към идеи за игра Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 145255 /.Нашият татко Ники се обади,ще се върне декември месец за нова година.Но иначе,ни е весело от сутринта,пеем си песнички,правим си банички и така....Желая ви прекрасен уикенд момичета,и всички да са здрави!!!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Snowball-fight-with-guns-police-washington-dc-december-christmas-300x249
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Съб 28 Яну 2012, 13:47

Мамита споко и ние сме така скука голяма,исках и моя на го водя на куклен театър но не иска.Тука сега разхвърля гардероба си.Сутринта бяхме с майка го кауфланд,чакам да стане следобед да водя Ники при свекето,та да ми мирне главата малко.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Нед 29 Яну 2012, 09:03

Добро утро.....

Днес кафето е от мен.Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 84556
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Linda91

С пожелание .....за един ...топъл и уютен неделен ден....
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 619preview
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Нед 29 Яну 2012, 09:10

Мерси Силве за кафенцето,добро утро и от мен.Наистина днес ще си седим на топличко че е много студено,а и цялата седмица я дават такава.
Ние днес като никога станахме в 8 часа. Голяма усмивка
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Нед 29 Яну 2012, 11:33

Привет туцки!
Като гледам снега не е пропуснал никъде. При нас беше доста страшничко. В четвъртък закъсаха в снега пожарна кола и МТЛВ на гражданска защита, едва вчера успяха да ги изтеглят. Четвъртък вечер моя мъж хода на работа да дърпат закъсали в снега. А и как ме е яд на хората виждат какво е и пак тръгват по улиците Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 771875 че и автобус пуснали от Силистра за Истанбул но КАТ са го върнали .
Че и доста студено ни очаква тази седмица -20 ужас.
Ники е добре в петък нямаше учебни занятия в училищата, а в градините дежурни групи но никой не си е пуснал детето. Утре също е обявен за неучебен ден, но аз мисля Никида си го оставя вкъщи тази седмица. Без това миналата бяха само 5деца на градина окапаха болни. Ники му давам саностол сиропче и мед и засега държи фронта.
Саностола му е на свършване да направя ли почивка или да продължа че сега децата ще бъдат къде излекувани къде на доизлекуване...
Днес сме си двамацата сами в къщи мъжо е на работа и сега като се наобядваме ще се искъпем и лягаме.
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Нед 29 Яну 2012, 14:54

Привет и от мен,при нас е весело от сутринта,от 9 часа сутринта,сме навън на снега Razz ,голяма радост,а и едно слънчице се е усмихнало.Само сутринта се разстроих като си видях замръзналите цветя на остъклената тераса Съжалявам ,приличаха на водорасли.Здраве да е,ще си развъдя нови.На обяд се прибрахме мокри и зачервени,набързо гореща баня витамин с и топъл чай,моля се Никол да не се разболява.Права си Цвети,ще има доста деца позакрепени след боледуване,аз не знам ние дали ще сме на у-ще утреЧеша се по главата ,трябва да звънна да попитам!
Хубава и топла вечер на всички Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 K-mm-beauty-Other-christmas-colors-KCLAYNE-cool-tags-Little-of-everything-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%80-romantik-romance-comments-animacje-hot-romantic-crismath-my-albums-Marry-christmas-and-happy-new-year-%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD-%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%8C-paisagens-love-notes-my-album-Misc-romantika-Good-Morning-Varie-mi-albun-gif-blonde-Light-My-Life-Bo%C5%BCe-Narodzenie_large
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Нед 29 Яну 2012, 21:42

Браво на вас добре сте се забавлявали mamita69.
Ники днес ми се закашля и го метнах с хустагил, дадох и тайлол сиропче пи чай няма сополи но сега ще го натопля и разтрия с пулмекс.
Кажете ми да правя ли почивка за витамините или да продължа с друга опаковка саностол?
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Пон 30 Яну 2012, 11:39

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 6452_3

Здравейте,


Зоро е на училище, тук сутринта беше - минус 9 градуса, но училището е горещо, и ще ходи, опитва да се разболее, но аз правя всяка вечер масаж с мас и ракийца, за загряване, пие чесън с мащерка и Рибчо, и го карам без прекъсване, свърши едната опаковка, почва следващата, същото е и Цвети със Санастола, навремето като давах на детето, зимата можеш да даваш без прекъсване до март края или април.

В петък, като Дани, водих Зоро на куклен театър, има и много възрастни без деца, които също го посещават - този път премиерата беше за "Вятърът и момчето", българският фолклор, нооо, не беше смешно, макар че беше интересно. Поканиха ни на 28 февруари на следващата премиера, като загатнаха, че отново ще бъде от българският приказен фолклор.

Събота бяхме на Отманли, баща ми катастрофирал, блъснал се челно в автобус, защото колата поднесла, човекът се опитал да отиде в дясно, но автобусът се завъртял и малко преди резервоарът бил ударът, нищо им няма на хората, само малко ламарини, които се поемат от застрахователите.

С Лазар се възползвахме от снежната приказка и изкарахме шейната, що бягане направихме, не е за разправяне, сега съм в мускулна треска.

Усмивки на всички в днешният студен ден:
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 72741
И малко да се посмеете:


Топ лафовете на чешита Емо Чолаков:
Гърми, не гърми – имайте слънчев следобед!
Като погледне човек картата – едни слънца… като палачинки! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Icon_biggrin
Време! Как да му се разсърдиш?
Юлското слънце през юни ще изгрее с августовски замах.
Навсякъде е безсрамно хладно за това време на годината.
Циганско или индианско – така му викат американците, но лятото продължава слънчево и горещо и през октомври.
Октомврийски плаж в България, не на Канарските острови – не пропускайте тази златна възможност.
Ще задуха и ще завали – а защо точно през почивните дни… и аз това се питам, ама на – време!
Планината остава без настроение.
  • Утре
    вече ще имаме идеалното време за неходене на планина: бурен вятър,
    дъжд, по високото – сняг. Да, сняг. Не си причинявайте всичко това,
    освен ако не го наблюдавате някъде пред камината.
  • По-качествените, по-тъмни и по-купести облаци са за утре следобед,
    Морето става все по-морско с всеки изминал ден.
    За пореден ден вижте на картата какво си причиняваме.
    На картата така вали, та и студиото ще наводни.
    Морско – откъдето и да го погледнеш – ще бъде времето през почивните дни.
    В четвъртък вече – дъждове, бури, порои и градушки ще има за всички.
    Облаците през цялото време се опитват да саботират прогнозата за необичайното топло време.
    Само след няколко часа градусите ще скочат с 5-6 и така ще скочат, че ще прескочат 30.
    Не знам за вас, но на мен ми дойдоха в повече бурите в тази прогноза, затова предлагам да видим спортните новини.
    Ей такова нестабилно ще е времето – докато се стабилизира.
    То бива промяна, бива рязка промяна, ама чак пък толкоз…
    А че му е време на времето да се променя – време му е.
    Не може да е все така нечовешки горещо в средата на септември.
    Във вторник ще задуха, ще завали, ще се разхлади и ще подготви терена есента да се почувства като у дома си.
    Следобед сме си по къс ръкав – сигурен знак, че макар и в по-мургав вариант лятото все още продължава.
    При подухващ северен ветрец морето може би не заслужава вече толкова специално внимание в прогнозите, но… мен ме гони носталгия.
  • [center]Сняг ринат вече в Бавария и Швейцария – ако това, разбира се, ви успокоява.
  • Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135
    Lindzi
    Lindzi
    SPAMMER
    SPAMMER


    Върнете се в началото Go down

    heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

    Писане by silvenaiv Пон 30 Яну 2012, 15:55

    Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 200preview

    Здравейте момичета....
    Студ, студ ..и то какъв....При нас в момента е -10/-11Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 78814 А на всичко отгоре и продължава да вали сняг.
    Щом и кучето не смее и муцуна навън да покаже........доста си е студено.....Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 392713
    Аз и днес съм у дома...Блъскам си дръвца в камината и така..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 34184 Порешавах малко и задачки, че на 5-ти ми е изпита по математика...
    Пък от утре на работа....
    Децата сутринта ги изпратих на училище..Пък за утре ..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 287564 не се знае.. Дано да си продължат училище, че едно че няма кой да ги гледа, пък и с доста материал изостават...А това, че у дома им е скучно ...е друго .
    Към 16,30 ще отидем да ги вземем от у-ще и Крис ще се прибире с татко си, а ние с Карина сме на зъболекар...
    За 4-ти път ще й е..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 84556 Като за първи път на зъболекар се държа "мъжки". Днес ще й поставят пломба... Даже изявява желание да продължим със зъболекаря...Има още едно зъбче с лек кариес и ще го направим и него...
    Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 Dx59812703
    silvenaiv
    silvenaiv
    VIP- персона
    VIP- персона


    Върнете се в началото Go down

    heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

    Писане by cveteto Пон 30 Яну 2012, 18:07

    Привет дами!
    Бени благодаря ще продължа саностола. Днес водих Ники на лекар че много кашля снощи вирусче нищо сериозно но навреме хванато изписаха му бромхексин сиропче, фенистил апки и изопренозин. Лекаря дори каза че може и още една лента изопронизин да изпие. За капак на всичко понеже нямах възвожност да го заведа при лекарката която ходим го заведох пак при онзи от когото се отказах. Кабинета му е на 50м от входа на свеки но тя ми отказа Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 771875защото сложила да готви и ааз в този студ се юрнах от другия край на града пешачката да водя малкия на лекар 4км пеша днес ми се строиха ужасни в този студ. При нас незнам колко беше но днес цял ден в офиса ни беше +9 а в склада -15 не можем се стоплим, дано по бързо отминава че не се търпи.
    Мъжо отиде да прибира детето за капак на всичко и задните амортисьори замръзнали на колата хем в гараж направо Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 81492като се започне така всички неприятности наведнъж Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 34184.
    Ставам да си видя печката и да вида хавата в кухнята че сега ще се прибират мъжете.
    Бени радвам се че е минало леко при баща ти мила. Като се замисля какво още е можело да стане.....да не дава Бог.
    Силве ще се справиш лесни ли са задачките?
    Маги как е студентката?
    cveteto
    cveteto
    Глобален Модератор
    Глобален Модератор


    Върнете се в началото Go down

    heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

    Писане by pumpal21 Вто 31 Яну 2012, 13:59

    Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 1225365

    Привет туцки!

    Не съм сядала отдавна при вас,но то от работа нямам време нито за децата,нито за мъжо,пък камоли за мене Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 34184

    Аз тази седмица съм в отпуска Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 287564и ето ме при вас

    Долу-горе сме добре,Денислав е на АБ-има хрема и прокашля,но за всеки случай му всемах аб-то,че да съм спокойна,Коко съм го оставила при мене тази седмица,че да се понарадваме Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135

    Иначе в общи линии сме добре,имаме недоразумения с "дъртите",амаи те ще се уредят Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 749287

    Надявам се всички вие да сте добре и да не сте ме забравили Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 529231

    Целувки на всички Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 765840 и се надявам скоро пак да ви пиша


    Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 1360436
    pumpal21
    pumpal21
    Глобален Модератор
    Глобален Модератор


    Върнете се в началото Go down

    heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

    Писане by styyni Вто 31 Яну 2012, 17:47

    Здравейте,момичета!
    При нас е кучи студ,днес освен до пазара да напазаря другане не съм мърдала,седя си на топло и си цъкам на компа Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 84556
    Чакам мъжо и Боби да се приберат от детска градина и малко по късничко ще вечеряме Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 58058
    Стефи,радвам се да те видя сред нас мила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 751560Бързо оздравяване на сладурите Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 999340
    Бени,радвам се,че баща ти е добре мила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 371951
    Силвенче,стискаме палци за изпита,но съм сигурна че ще се справиш отлично Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 540976
    Цвети,как е Ники ,на работата ти е доста студенко,ужассс Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 771875
    По-късно пак ще надникна,доскорооо
    Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 2 704135

    styyni
    styyni
    властелина на форума
    властелина на форума


    Върнете се в началото Go down

    heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите