Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли бъдещи мами-юни?

+10
деси
Schatzе
desimon
mavi
cveti555
mamazavinagi
iva
Cveti789
liliq86
dachi
14 posters

Страница 1 от 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Сря 19 Мар 2008, 10:46

бъдещи мами на летни бебета пишете тук! МОЯТ ТЕРМИН е 30 юни.
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Вто 06 Май 2008, 14:20

Има ли бъдещи мами-юни? 387219 Здравей моят термин е на 23 Юни!Ще се радвам да си пишем и споделяме!Ти от каде си?И каде си се ориентирала да раждаш? мама
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Сря 07 Май 2008, 12:33

аз съм от радомир, но смятах да раждам в софия, в една частна клиника-в която си водя женската консултация. но май вече няма да ме огрее там, защото си е доста скъпичко и незнам дали ще се оправим с парите. искам да те попитам ти купи ли вече необходимото зза бебо или си в процес на купуване? и момиче или момченце ще си имаш? моето бебче е момче.
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Сря 07 Май 2008, 17:11

Ами аз мисля да раждам в Тина Киркова,не въвъ випа а обикновенното отделение.За беба купих коликата,креватчето,комплект за креватчето,комплект за количката,непромукаема пелена,шишета,четки за почистване на шишетата,комплект с ножичка,пиличка и нокторезачка,електронен термометър и контейнер за шишета за да ги задържа топли и студени.Ние чакаме момиченце.Ати каво си купила?
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Сря 07 Май 2008, 17:17

А забравих ,купих още аспиратор и повивалника.Ти каква количка ще си купуваш?
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by Cveti789 Сря 07 Май 2008, 17:18

liliq86 написа:Ами аз мисля да раждам в Тина Киркова,не въвъ випа а обикновенното отделение.За беба купих коликата,креватчето,комплект за креватчето,комплект за количката,непромукаема пелена,шишета,четки за почистване на шишетата,комплект с ножичка,пиличка и нокторезачка,електронен термометър и контейнер за шишета за да ги задържа топли и студени.Ние чакаме момиченце.Ати каво си купила?
здра аз раждах там и то във випа и да ти кажа не съм доволна,уж при специалит Колева тя е завеждащ патологията
страшна мисерия е навсякъде,не искам да те плаша но това ми е мнението на мен
платих си 1000лв и пак нищо
а до последно щях да сам в шейното и съжалявам че есе отказах от там
успех мила
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Сря 07 Май 2008, 17:55

Благодаря ти,и аз все още се чудя дали да е там Чеша се по главата Ами, ко да направя А за випа не си мисля.Нямам излишни 1000 лв.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Сря 07 Май 2008, 20:44

аз още нищо не съм взела, освен количката а марката незнам каква е . скоро трябва да започна и аз с покупките ама това не зависи от мене...
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by iva Сря 07 Май 2008, 21:37

Здравеейте момичета.Моят термин е 2 юли според докторите ,но според мен е към 16ти.Ако се наложи да планувам секциото ще избера 7.07 .Аз няма нужда да купувам много неща ,защото си имам от каката.Обаче трябва да поремонтираме стаята , а още не сме почнали.Тук във Варна има три възможни места за радане .Аз предпочитам бившата окръжна болница, защото познавам колежките там
iva
iva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Сря 07 Май 2008, 23:27

Здрасти на всички!То по принцип и от мене не зависи,но аз от болничните си купувам по нещо за бебка.Моята количка е БЕРТОНИ ПЛАЗМА за сега много ми харесва и мисля,че ще ми върши страхотна работа!А за дрешки тепърва ще тръгвам да купувам.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Сря 07 Май 2008, 23:29

Мацки само да Ви кажа не се нахвърляйте много на дрехите, че хем бързо омаляват, хем съм сигурна, че и от подаръци ще получите такива. Ама Вие си знаете де. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by cveti555 Сря 07 Май 2008, 23:37

Мили момичета, ето тук нещо,което ще ви е от полза!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 08 Май 2008, 13:22

аз не взимам болнични и за това изчаквам с покупките, за да взема всичко на куп. защото всеки път като влизах в такива бебешки магазаини и си харесвах по нещо си казвах, че е много рано още за покупки, но времето си мина бързичко и от другата седмица започвам най-сериозно със пазара. аз не смятам да купувам много дрешки, защото знам, че все някой ще подари по нещичко. на първо време ще купя най-необходимото. а аз като купувах количката въобще не гледах марки и т.н., исках удобна за мен и за бебо количка и така от многоте разновидности в магазина една ми допадна като екстри и т.н. и нея я взех без да гледам цена и марка. и аз в понеделник ил вторник ще ходя да купя креватче, матрак и чаршавчета. вие какви легълше ще купувате, защото аз все още много се двоумя между преносимите кошарки и дървените легла?
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 08 Май 2008, 13:27

а лилия, какъв е този комплект за количка,който си купила, какво съдържа? защото моята количка, си има голяма и удобна чанта, отделно много джобове на количката, има си сеник за лятото, а за зимата ако духа много вятър нещо като обиколник който обхваща цялата количка. какво още е нужно?!
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by iva Чет 08 Май 2008, 13:32

Имам си дървена кошара от каката ,но за второто мисля да си взема сгъвема ,че да мога да я местя където си поискам,защото имат колелца.Вече ги разглеждах и не намерих разлика от дървените с изключение че сгъваемите нямат шкафчета.Да не говорим за цените-едните нямат 100лв. ,а другите под 200 не падат.Пък и след някоя и друга година ще се наложи да правя детска за две деца и тогава ще мисля за по стабилни неща.Искам да попитам за стерилизаторите за микровълнова -някой ползвал ли е и има ли значението на марките?
iva
iva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 08 Май 2008, 13:46

аз се двоумя между двата вида,защото тези дървените, които са после стават на юношеско легло и струва 165лв, а сгъваемата е 135лв(нямка нито шкафчета,нито става на голямо на легло след това)
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 08 Май 2008, 13:48

а за стерилизаторите аз мисля, че марката няма значение. моя приятелка каза че си е поръчала по интернет за 30 лв и е много доволна от него, а иначе тези стерилизатори, които ги има в по-големите магазини са със цени от 100лв нагоре., но са маркови.
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by Cveti789 Чет 08 Май 2008, 14:10

iva написа:Имам си дървена кошара от каката ,но за второто мисля да си взема сгъвема ,че да мога да я местя където си поискам,защото имат колелца.Вече ги разглеждах и не намерих разлика от дървените с изключение че сгъваемите нямат шкафчета.Да не говорим за цените-едните нямат 100лв. ,а другите под 200 не падат.Пък и след някоя и друга година ще се наложи да правя детска за две деца и тогава ще мисля за по стабилни неща.Искам да попитам за стерилизаторите за микровълнова -някой ползвал ли е и има ли значението на марките?
аз имам на авент и съм доволна мн
струва 60 лв
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Чет 08 Май 2008, 14:13

Моят стерилизатор е на Чико- не знам колко струва, но не е скъп. Доволна съм за 3 шишета е. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by cveti555 Чет 08 Май 2008, 14:40

dachi написа:аз се двоумя между двата вида,защото тези дървените, които са после стават на юношеско легло и струва 165лв, а сгъваемата е 135лв(нямка нито шкафчета,нито става на голямо на легло след това)

Моят съвет е за дървена кошарка, която става после на легло.Стига да имаш място. По- удобна е ,а разликата в цената е малка.
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 08 Май 2008, 15:05

Здравейте!!!Ама че спане му ударих Има ли бъдещи мами-юни? 19789 Моето крезатче струва 165 лв.става от 0 до 8 год.Матрака струва 37 лв.Харесва ми има шкафчета ,подматрачната рамка се вдига и е доста удобно за майката.А относно комплекта за количка,тогава може би не се изразих правилно Чеша се по главата той се състои от възглавничка,пеленка за отдолу и олекотено одеалце.А иначе самата количка също има доста екстри,заради тях си я купих.Има зимен и летен кош,и двата коша могат да се завъртат на която страна искаш,има чанта, голям багажник и отделните аксесоари като чадърче,дъждобран и тн.А за стерилизатор не смятам да си купувам,една приятелка ме светна,че същата работа ще ми свърши една пластмасова кутия.Пъхам я в микровълновата и върши същата работа!За дрешките и аз съм на мнение да не се купуват по много,няма да се изхвърлям.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 08 Май 2008, 22:28

Айде бе мами само аз ли проверявам нон-стоп дали някой е писал?Хайде да споделяме!
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 08 Май 2008, 22:48

Да ви попитам нещо.Като легнете по гръб усещате ли тупкане по корема?Аз питах доки защо така се получава и тя ми каза да не лежа по гръб,защото беба е вече голяма и притиска там важни кръвоносни съдове или нещо такова Чеша се по главата
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by cveti555 Пет 09 Май 2008, 07:04

Чакайте и аз да се намъкна тук при вас.Въпреки че не съм бъдеща мама а бивша,ама пак съм юнска! Втората ми дъщеря се роди на 07.06.2007г.
За лежането по гръб,доки добре ти е казал.Бебо като по голям,притиска органите и предполагам че чувстваш и дискомфорт.Поне при мен беше така.Абе всъщност,аз накъдето и да се завъртях все ми беше неудобно Плаче ми се
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Пет 09 Май 2008, 07:38

liliq86 написа:Да ви попитам нещо.Като легнете по гръб усещате ли тупкане по корема?Аз питах доки защо така се получава и тя ми каза да не лежа по гръб,защото беба е вече голяма и притиска там важни кръвоносни съдове или нещо такова Чеша се по главата
Здравей и от мен. Да За лежането по- гръб не трябва да го правиш, трябва да лежиш на дясната страна, но може и на лявата(аз така правех). Тя моята не спираше да рита нито през деня, нито през нощта. Буйна беше преди да се роди- и сега е такава. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите