Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли бъдещи мами-юни?

+10
деси
Schatzе
desimon
mavi
cveti555
mamazavinagi
iva
Cveti789
liliq86
dachi
14 posters

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by desimon Чет 15 Май 2008, 14:29

и аз ви четох проблемите само да ви кажа че и двете си деца родих в Тина Киркова при Колева и съм доволна и двете са ми секцио платено 450лв по избор на лекар
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 15 Май 2008, 19:19

:3dsmile_1418: Здравейте!Ами аз да ти кажа честно по цял ден спя,а като не спя гледам тв.или преди слизах в кафето до блока.А за дрешките в момента не мога да се сетя нещо,но да ти кажа незнам от каде ще си ги купуваш,но първо провери на няколко места,за цените.Аз за едно боди в магазинче на ломското дадох 5 лв.а днес една приятелка ми каза за един павилион на илиянци, и там едно боди е 1.50лв.и съответно всичко останало е с ниски цени!Утре ще ходя да си купя още нещо.Пак ще пиша.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 15 Май 2008, 23:10

А ,забравих да благодаря на mavi и desimon за пожеланията! cuni Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 387219 А относно работите за бебо вземи си аспиратор(за нослето) електронен термометър,може и живачен,аз лично съм решила да си взема и един пакет пелени(не че ще я повивам)в пакета са 2 бархетни и 2 тензухени,термос ако нямаш си купи,ще ти трябва ако се храните нощем,вместо да ставаш да топлиш вода.Четки за шишетата и бибите............ mislene ооффф като се сетя още нещо пак ще пиша!
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 15 Май 2008, 23:19

АААААААА,пак забравих!Исках да те помоля да дадеш някоя снимка,да те видиме с тумбачето!Ето ме и мен Голяма усмивка Razz Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 45757_737_m
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 15 Май 2008, 23:22

Шокиран оффффф защо се на снимката ми е отрязана главата?!Каквито и снимки да качвам тук без аватара и тази от подписа,винаги излизам с отрязана глава!
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by desimon Пет 16 Май 2008, 10:11

нали томбака се вижда Razz
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Пет 16 Май 2008, 10:48

ще се снимам после и ще се опитам да си кача снимката(че съм пълен инвалид в това отношение). до сега не съм успявала никога да си я кача успешно Намигане за това и нямам. пелени майка ми каза, че ще купи накарая ако има смисъл, защото не ми трябват попринцип, ама май при нас в болницата искали и пелени комплект да им занесеш. аз като ходя в понеделник на лекар ще видя какво искат да носиш за теб и бебо и тогава ще видя ако се налага ще взема. аз си имам четка за шишетата така, че няма да взимам още. а за дигитален термометър като исках да взема нямаше тогава в магазина и ще изчакам да докарат. е, толкова ли е наложителен този аспиратор за нослето, аз съм чела и чувала все отрицателни отзиви за него(просто, че и бебо не го приема добре, а и ти се стресираш.....от неговите реакции) и не смятам, че е нужен в случая, но ще видим ако доки ми каже да си взема ще си помисля......а ти какъв слпънчезащитен крем или лосион смяташ да купиш за бебо все пак тогава ще е топло и ще си има бая опасно слънце?
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by iva Пет 16 Май 2008, 14:51

Здравейте момичета с томбачета! Знам че живо се вълнувате за бебетата и пазарите ,но ви съветвам поне с козметиката не бързайте.Преварете си на водна баня качествен зехтин и в първите месеци го ползвайте .Просто не знаете как ще реагира кожата на бебчо към козметиката.Моята кака се обрина от нивея ,а на дружката момъка от джонсън.Първо пробвайте на малък участък от кожата ,защото днешните дечковци са много податливи на алергии, заради химията с която живеем!Извинявам се ако досаждам със тези съвети ,но мисля че затова сме тук за да споделяме опита си ,нали? Усмивка
iva
iva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Пет 16 Май 2008, 19:52

Голяма усмивка ХАХАХАХАХАХА да вярно тумбака се вижда!А доколкото за аспиратора,и аз съм чувала негативни отзиви,но за самата мен ми изглежда по-добрия вариянт.Защото съм си бъзлива и някакси ми изглежда по-безопасно отколкото да му бъркам в нослето с клечка,ще видим,но да си го имам за всеки случай!А DESIMON напротив на мен лично ми е приятно да си пиша и с други нали все пак за това е форум!А пък и ти даваш съвети не казваш нищо лошо!Относно това какво мисля да купя за беба за мазане една приятелка ми каза да си взема на МУСТЕЛА слънцезащитен крем поне 50 фактор Ами, ко да направя незнам ще питам и доки.А за козметиката аз още не съм я купувала мисля си да купя на БЮБХЕН,а същата тази моя приятелка ми каза да не го мажа с бебешко олио лятото защото много запарвало или нещо такова, каза да си взема мляко за тяло да го мажа Чеша се по главата а тово с зехтина го знам и ще го направя.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by Schatzе Пет 16 Май 2008, 20:53

Привет и от мен. Да се включа в бебешката темичка. Толкова мило си говорите за бебчета, че ми стана мило и драго. Чак да му се прииска на човек едно бебенце в къщи. Аз вече се и позамислям даже Намигане , че той моя юнак е поотраснал вече.
Кога ще е събитието мили бъдещи майчета?
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by деси Пет 16 Май 2008, 20:55

Аз също много ви се радвам на вас с коремчетата,благородно ви завиждам,и се надявам всичко с вашето раждане да мине безпроблемно.Болката от раждането бързо се забравя в мига в който видите малките сладурчета. Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 465484
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Пет 16 Май 2008, 22:25

благодарим за подкрепата Голяма усмивка ! лили, козметиката за бебо която купих е на бюбхен. предлагаха ми и на чико, но като грамаж и това което предствляваха техните продукти не останах очарована. а за олиото е вярно,че запарява, но вечер след баня нищо няма да навреди ако се намаже и с олио. на бюбхен се предлагат примерни комплекти за бебета (2в1 шампоан и душ-гел,пудра за дупето,кремче за дупето, мляко и олио) а даже днес прочетох в един форум,че има и кремчета против слънце и на бюбхен. също така,че не е желателно да се маже цялато бебе постоянно, а само личицето и евентуално ръчичките. аз съм се мазала със зехтин и с мас. пробвах отначалото на бременността да се мажа с тези бабини рецепти, но не ми беше приятно чувството и за това нямам намерение да го прилагам и на моето дете.
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Съб 17 Май 2008, 14:14

Здравейте!Моят термин е на 23 Юни dance вече нямам търпение!И аз искрено благодаря за пожеланията!Dachi и аз мисля да си взема козметиката на БЮБХЕН,само че по-натам.Сега отивам да си търся компания за парка :3dsmile_1418: После пак ще пиша!
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by desimon Съб 17 Май 2008, 14:50

Аз и за двете използвах бюбхен доволна съм и сега копувам гелчето от глава до пети
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Нед 18 Май 2008, 18:55

еххоооо как сте?днеска всички ли сте на разходка? Razz
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Нед 18 Май 2008, 19:37

аз не съм ходила никъде днес, цял ден вкъщи. а вие?
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Нед 18 Май 2008, 20:50

Ние обиколихме цяла софия,ходихме а си търсиме паркет.Направо съм скапана,утре ще го карам по полека.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Нед 18 Май 2008, 21:48

браво на тебе. поне хареса ли си нещо? аз утре съм на лекар и ще видя какво ще каже доки за нас с бебо а и ще говориме и за раждането сигурно. аз четох някъде в един форум, че и ти не се разбираш със свекър и свекъра Търкалям се от смях и аз съм така
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Нед 18 Май 2008, 22:49

Голяма усмивка ОООООООО свеки!Любимата ми тема! По тиквата heaven Мамка му малееее.... поне апартамента е голям и не се засичаме много,а вие заедно ли живеете?Аз съм само с свекърва,баща му е починал малко преди да се запознаем,казват че бил много добър човек!(те и за нея ми казваха така заливам се от смях )а сега особено покрай ремонта въобще не се разбираме,тя иска всичко да е както тя иска!" не може да махаме тапетите че те са нови от преди 5 годла пък и мъжъ й ги е слагал!не може да боядисаме в зелено както аз исках а в синьо,защото ще си отива с спалнята дето тя ще ни я даде!"А пяк какъв ад беше като накарах Андрей да си купим спалня..... Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 515974 Моите дрехи например вече 2 год.и нещо седят в пликове защото на рафтовете в гардероба седят сгънати дрехите на мъжа й.Само чакам живот и здраве да се роди беба и ще има бунт!При теб се надявам да е по-добре!ДА ПИШЕШ КАК Е МИНАЛО ПРИ ДОКИ!
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Нед 18 Май 2008, 22:56

Забравих харесахме си паркет,и си купихме!Свеки преди да тръгнеме му вика на Андрей-и маме да не е тъмен че да си отива с тоя в хола!!! Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 359537 Да ама като отидохме и аз каде нарочно каде защото ми и хареса се залепих за един тъмна череша много ефектен,но много тъмен. :019: :019: :019: И го взехме.Малииииииии да не ви разправям кво стана като се прибрахме Въртят ми се едни ми и аз мога да късам нерви!!!
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Пон 19 Май 2008, 22:21

мойте свекър и свекърва са по-зле споко. твойто е нищо! ние заради тях се изнесохме от къщата им с моя и сега живеем при майка ми и баща ми. на скайпа ще ти пиша подробности, защото мойте истории са потресаващи, а не искам да стресирам никое майче във форума Шокиран . а днес като ходих на лекар доки ми каза, че бебока ми е наред и ако се роди към термина ще е много голям вече и май ще е е секцио, а ако тръгне по-рано(началото на юни) ще е ок нормално на големина и ще може да се роди нормално. засега това е от мен!
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 22 Май 2008, 17:50

къде се загуби,че не пишеш вече?
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Пон 26 Май 2008, 22:03

Ето ме!Не съм родила! Голяма усмивка Така стана че нямах нет няколко дена,сега съм на линия!Ти как си?Нещо ново?
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Вто 27 Май 2008, 10:23

радвам се, че си тук Голяма усмивка ! аз съм добре, но имам някакво чувство, че скоро ще родя. снощи имах контракции на 10 мин близо 2 часа, но накрая отшумя всичко. сега си пия фрапето и мисля полсе да ходя на разходка самичка, че днес всички са на работа......ти какво правиш? имаш ли такива контракции и ти или не?
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Вто 27 Май 2008, 14:50

имам и то доста често!снощи през ноща така ме понаболя та се събудих,ама полежах на ляво та ме отпусна и съм заспала.добре че си приготвих чантата та седи дежурна до вратата.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 3 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите