Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли бъдещи мами-юни?

+10
деси
Schatzе
desimon
mavi
cveti555
mamazavinagi
iva
Cveti789
liliq86
dachi
14 posters

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Сря 28 Май 2008, 00:30

Мами за малко да забравя да Ви кажа, може вече да знаете за това, но аз съм длъжна пред себе си да ви предам това.
Ако раждате нормално, когато се напъвате, затваряйте си очите, че да не ви се нацепят капилярите.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Сря 28 Май 2008, 09:08

tuci_iv, при напъването нацепването на капилярите не става ли когато напъваш неправилно т.е. с главата, а не с корема?
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Сря 28 Май 2008, 09:15

dachi написа:tuci_iv, при напъването нацепването на капилярите не става ли когато напъваш неправилно т.е. с главата, а не с корема?
Абе не знам ама, то като дойде време за това, не се замисляш много- особено ако си като мен с 45 часови контракции, не ядене, не спане, като напъвах накрая знаеш ли, че вече душицата ми спеше.
Просто исках да Ви кажа за това, пък Вие ако си решите го приемете, ако не следвайте напътствията на акушерите и доктора. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Сря 28 Май 2008, 14:08

Благодаря,аз това го знам.Сестра ми ми е казала всичко,нали си има опит с 4 деца Голяма усмивка надявам се както казвате като му дойде времето да не забравя. Razz
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 29 Май 2008, 06:32

аз така като лежах в болница, имаше едно момиче което беше много зле след като роди. не е слушала как да напъва и очите и бяха кръв червени, а цялото лице подуто и едва ли не и в синини. за това я държаха 10 дни в болницата, но пак не се беше оправила милата.
как сте днес тумбачета? аз съм в страхотно настроение днес dance .
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 29 Май 2008, 13:19

Екстра ,малко ме тормози жегата ама няма какво да направя!Едно ме е такова мързеливо .....Голяма усмивка
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Чет 29 Май 2008, 13:22

liliq86 написа:Екстра ,малко ме тормози жегата ама няма какво да направя!Едно ме е такова мързеливо .....Голяма усмивка
Споко малко ти оства Влади Намигане . Аз ако знаеш в какви жеги миналата година бях в последният месец, пък и бяхме у свекърва ми на 8 етаж дето почти цял ден пече слънцето, а и климатик нямаше, и аз се молех бебка да излиза по- рано, а акушерката ми вика и се смее-"ми тя да не е глупава- вън е 40градуса, а вътре е 36".
кураж мами- повечето е минало, огън служба не остана. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Чет 29 Май 2008, 14:15

Така е ,така е права си!И на мен ми се иска вече да излиза Ти ма преби вече незнам каде се намирам,много ме натиска по пикочния мехур,умирам от болка,немога 10 минути да повървя Плаче ми се
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mavi Чет 29 Май 2008, 15:36

Айде,айде то не остана ... няма да се оплаквате. Намигане Предстоят ви толкова хубави емоции.
Като се сетя,та чак ви завиждам Срам ме е ...и ми става толкова мило.... Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 465484
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 29 Май 2008, 19:06

и аз няма търпение да излиза бебо вече, че в тия жеги е ад. аз сутринта излязах на кафенце с една комшийка и веднага ме хвана слънцето и сега ме боли лицето и рамената. а забелязах също, че от топлото започват да ми отичат повече ръцете и краката, моля кажете ми как се справте или как сте се справли преди с този проблем?! аз нямам албумин и всички изследвания са ми ок, но краката са ми огромни.
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 29 Май 2008, 19:08

искам да ви блягодаря за подкрепата, която ни оказвате Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 387219 .
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by cveti555 Чет 29 Май 2008, 19:10

И аз имах същия проблем! Нямах албумин,обаче от жегите се бях подула като наденичка.
Да ти кажа нищо не ми помагаше! То и не знам лек да има за това.Вдигай краката нависоко и си почивай!
Сега ти се е паднало! Усмивка Това за вдигнатите крака,наистина върши работа!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Чет 29 Май 2008, 19:26

знам за вдигнатите на високо крака, но така не ми става по-добре даже бих казала,че точно така започват и да ми се схващат и стават 2 проблема в един Хммм
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Чет 29 Май 2008, 20:08

И аз да се намърдам тук.
Значи възможно е да ти оттичат краката, не защото имаш висок албумин, а от това, че може да седиш седнала през голяма част от деня. Прави си повече разходки, не се заседявай, така накрая дори ще родиш по- лесно. Та да се върнем на краката- ако това с дигането не помага, може да пробваш друго- пълниш си една бутилчица от малка минерална вода със студена вода, слагаш я на пода и започваш да търкаш с крак върху нея. Надявам се, че ще свърши работа. Този проблем е често явление и не бива да те притеснява, още повече щом изследванията ти са добри.
Дано ти помине. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Пет 30 Май 2008, 11:45

на мен подуването ми започва точно щом стоя права и се разхождам и отделно като е много топло краката се подуват два пъти повече. аз не мога много да стоя на едно място и цял ден да си лежа за това понякога даже май прекалявам с разходките.а това дали е истина с лесното раждане, имате ли някакви лични наблюдения по този въпрос? защото ако е вярно моето май трябва да мине безболезнено и бързо Намигане
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by mamazavinagi Пет 30 Май 2008, 12:27

Значи и аз се разхождах много, докато бях бременна не се спирах въобще, че и ремонт правихме седем месеца на една квартира с четири голи стени. Обаче да раждането самото е бързо, ама ако ти плиснат водите или ти предизвикат разкритие- няма и 10 секунди усилие от моя страна и Алекс се оказа на бял свят. Даже лекарката каза- браво бе ракета. Ракета ама друг път- 45 часа контракции и никой не ми вярва, че и като ме закачаха на апарата да отчита уж тонове и контракции, той не отчиташе нищо. така, че болките нямат общо с разходките- има хора, които изобщо не изпитват подобни, аз обаче не бях от тях.
дано твоето раждане , както и това на Влади да са безболезнени и всичко да мине безпроблемно. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Пет 30 Май 2008, 22:25

Благодаря,дано! cuni Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 387219 Как сте?Какво правихте днес?Аз цял ден спах. Razz
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Съб 31 Май 2008, 10:30

благодаря! аз преди малко станах, хапнах и сега пия фрапе. след малко изчезвам на разходка. влади, ти как си, какво става с теб? ние никога не можем да се засечем двете ....
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Съб 31 Май 2008, 11:48

ОК съм сега ще се занимавам с малките дрешки и въобще работите на беба,ще ги изпера и изгладя dance после ще подредя нещата.
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by cveti555 Съб 31 Май 2008, 15:48

liliq86 написа:ОК съм сега ще се занимавам с малките дрешки и въобще работите на беба,ще ги изпера и изгладя dance после ще подредя нещата.

Плаче ми се Ох ,с какви хубави неща си се захванала! Като си представя малките дрежчици,миришешти на бебе! Става ми едно нежно на душицата!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Съб 31 Май 2008, 17:20

Razz Голяма усмивка Да нали едни такива мънички и красиви после ще кача снимки!
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Нед 01 Юни 2008, 12:23

Качеството е лошо,защото са снимани с тел.но пак се вижда горе долу Голяма усмивка Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 1611_063_m Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 1613_080_m Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 1614_099_m
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Нед 01 Юни 2008, 13:21

владка, всичко е супер. как си подредила всичко Шокиран ! браво Голяма усмивка !
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by dachi Нед 01 Юни 2008, 13:23

аз все още нищо не съм прала, но и това ще стане скоро. как си ти? аз от вчера нямам никакви болки и съм много добре. сега ще водя моя на пазар, да си купи нещо.
dachi
dachi
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by liliq86 Нед 01 Юни 2008, 20:12

Голяма усмивка Мерси,мерси.Има още да се чисти и подрежда,ама по натам,че вчера и с прозорците ми дойде повечко.Аз също съм екстра,като чели колкото наближава спират всички болежки Търкалям се от смях
liliq86
liliq86
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Има ли бъдещи мами-юни? - Page 4 Empty Re: Има ли бъдещи мами-юни?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите