Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 5 от 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Съб 18 Фев 2012, 08:17

Добро утро,
след малко се изстрелваме на тренировки, сега ставаме да се обличаме че сме по пижами още.
Хубав слънчев ден ви желая и до по късно,ние вечерта сме на гости, а виее? dance
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Съб 18 Фев 2012, 17:08

Привет туцки...

Аз днес бях на поредния изпит...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 771875 , но няма начин...така ще да е. Важното е, че го взех с 6 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 660371 Беше по счетоводство...Пък и нали едновременно карам и още един курс по счетоводство от Бюрото по труда и бях подготвена...Още един изпит ми остана в понеделник..последниятКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 34184
Децата вече посвикнаха да си стоят сами у дома, поне докато се прибера от София. Татко им е наблизо и ги наглежда от време на време и така поне тях не ги мисля...
И при нас общо взето е едно и също..Еднообразие..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 34184 Сега учихме с Кари едно дълго.....ама наистина дълго стихотворение...Ще имат тържество за края на първия срок и тя , както обикновенно ще участва..
На улимпиадата по математика е изкарала 44 точки. Дали са й и Грамота. Тя не е много много доволна от оценката й, тъй като имало и дечица с повече точки, но като за първи път аз съм доволна..Нека свиква с изпитите..Съжалявам, че и Крисо не го пратих, за да свиква и той, но следващият път.
При нас на 23 и 24 децата няма да учат. Щяли да са ваканция за между сроковете...Нещо в повече ми дойдоха тези такива ваканции , но ще се справим и с тази някак си.
Оставям ви и ви пожелавам
Приятна вечер..
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Tnmlv
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Вто 21 Фев 2012, 21:46

Привет мили мои дружкиКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 704135
От 3-4 дни се мъча да влезна във форума,но безуспешно и сега чак успях и бързам да се разпиша Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 84556
Тази седмица отпуснахме с мъжлето ваканция на Боби,че ще го изпращаме другата седмица Жоро и искаме да сме си тримцата ,че се очертава дълъг рейс тази година Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 34184Но няма как важното е че му се полагат 2 ваканций на 2-3 месеца Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 660371
Иначе сме добре,времето при нас е чудно тея дни ,няма и следа от суровата зима Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 101311
Силвенче,честито придобивки със здраве да си ги носят сладурите,днес ми пристигна поръчката от спорта ако имам време ще фотна и покажа Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 999340
Браво на Крис,умница като мама Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 704135
Сега Ви пожелавам лека и спокойна вечер!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Сря 22 Фев 2012, 10:13

Привет момичета,Стънка и аз имах същия пробрем,то май всички сме имали.Хубаво сте решили за ваканцията на Боби.Ние сме добре,Ники е на градина,в петък сме на рд на едно детенце от групата му.Тука е едно мрачно време,може и дъжд да завали.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Сря 22 Фев 2012, 10:28

Привет и от мен Усмивка ,и аз не успявах да вляза във форума известно време,но сега съм тук.Много се зарадвахме като се поуправи времето тия дни,Никол вече ходи на карате и е много доволна,три пъти в седмицата е,и тогава е много уморена и е по спокойна Евала .А голямата ми дъщеря си купи бягаща пътечка,сега по цял ден някой препуска на нея Търкалям се от смях ,ако мога ще накарам и кучето да бяга там Хихихи .Имам и други домашни придобивки, ще снимам и ще се похваля с тях тия дни.Хубав ден ви пожелавам и много положителни емоции!!!Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Cakes
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Сря 22 Фев 2012, 20:04


Привет и от мен..
И при нас е по-старому..
Времето не е толкоз студено, но все пак зимата при нас си е все още сериозна...
Снега си стои, а минусовите температури сутрин и вечер също...През деня снега се топи и е адска киша...
Децата утре и вдруги ден ще са във ваканция...Брат ми ще дойде да ги вземе утре и ще бъдат за два дни на село...В събота или в неделя ще си ги прибера...
Стъни, да снимаш придобивките...И аз чакам поръчки от Спорта да дойдат..А щом Жоро ще заслужава, на Боби ваканцията му е простена...
Ние хапнахме и мислим тази вечер да лягаме по-раничко..Поне така съм го замислила, а дали ще стане..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 34184 Децата такава борба са захванали ...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 644976 Всичко е във възглавници наоколо.., кучето и то барабар с тях......Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 644976 Лудницата е пълна...
Спокойна нощ ви пожелавам....
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 28717432177cbd9c013eo

silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Сря 22 Фев 2012, 21:45

Привет туцки-муцки!

Минавам набързо само да ви се пооплача Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 287564Малкия човек е болен ие в болницата вече 3-и ден с начален стадий на пневмония Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 81492Там е със свекърва ми,че при нас големи съкращения и ако не ходя на работа ще остана и без нея Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 34184Разкъсвам се на две,денем на работа,вечер при Дени и така.Коко иначе е добре/поне това ме успокоява/


Не съм ви чела,но се надявам всички да сте добре Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 371951

Обичам ви всички и не съм ви забравила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 849864

Засега това от мене Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Чет 23 Фев 2012, 08:51

Добро утро момичета,
Стефи съжелявам за малкия,дано по скоро се оправи.И ние сме тия дни в къщи,нали сме ваканция,сека правя планове с какво ще се занимаваме с Никол в къщи.Силве и ние сме така вечер преди лягане,малката и кучето събират всичко на куп Хихихи .Приятен ден ви желая на всички и здраве!!! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 025732414
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by maggi Чет 23 Фев 2012, 18:08

Привет муцки!

Не съм се вясвала скоро, но приятелката ми от Англия си беше дошла, малко ми погостува и нямах време да пиша. Ходихме с нея по разни институции, лекари..а вечер - купони Наздраве
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Bbf20d718e22

Днес нали децата са в мини ваканция, гледах комшийчето, писахме домашни, ходихме до вилата и там голяма игра падна със снега:
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Cfe7ee6652f4

maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Чет 23 Фев 2012, 19:34

Здравейте момичета..
Стефи, дано Дени се възстанови бързо и да се прибере по-скоро вкъщи...А, проблемите с отсъствието от работата ми е познато..
И мен тръпки ме побиват като се разболее някое от децата...Но, няма начит...деца са..Така ще да е докато поодраснат...
Дани, ще измислите занимания с Никол...Аз на мойте , съм им извадила тестове от интернет и пишат и решават....
Маги, имала си приятна компания тези дни....А и Гого и приятелче са се забавлявали чудесно....
Мойте хлапета са на село..Брат ми днес ги взе, минали са през Боровец да се попързалят малко и са отишли при баба и дядо...
Сега са толкоз заети, че и по телефона нещат и да ме чуят...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 704135
Момичета за 8-ми март къде смятате да празнувате..? Аз имам две предложения за банкетче на 8-ми... С колежки от работата...
Сега ви оставям и ...лека вечер.
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 01613
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Чет 23 Фев 2012, 21:44

Привет туцки!
И аз имах проблеми с форума неможех да влизам.
При нас също зимата си отива вече но много киша направо е един ужас следобед. Добре че майка прибираше Ники два дни подред от градина че пред градината е като езеро, а днес го прибра свекъра. Аз така и не мога да искарам колата от гаража че по нашата улица са едни коловози и ако идва кола на среща не можеш да излезеш от там.
Днес ходих до кръсницата на Ники след работа и си накупих мартеници. За втора година се е заела да прави и то цяла година.
Във вторник вечер ходихме на село с майка Ники и братовчедка ми прекарахме чудесно като доброто старо време. А относно пътищата ужасни са не е разширен и направо е някакъв ужас ето и фото
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Img3819qp


Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Img3824gx



Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Img3840hj


Аз очаквам вече утре да се завърне и мъжлето Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 660371.
За осми март още нищо не сме решили с колежките но най вероятно ще спретнем купонче дори и след работно време в офиса
, защото ние решаваме в последния момент да ходим някъде но.... ще видим.
Стеф бързо оправяне на мъника.
Маги добре си прекарала последните дни.
Стънка заслужава си ваканцията на Боби тогава
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 58058

От мен приятна вечер!

cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Пет 24 Фев 2012, 14:02

Привет момичета! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 704135
Тука времето е супер ,няма спомен от сняг и зима Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 660371
И днес се поразходихме тримцата,Боби сега легна,мъжлето излезна с приятели и после сме замислили ходене до Мола с моята приятелка и децата Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 84556
Маги,супер снимки мила,браво добре сте се позабавлявали Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 84556
А Гого много е пораснал,хайде излъжете се да ни дойдете на гости Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 704135
Силвенче,едвали ще празнувам лично аз 8-ми марта мила,мислим да се съберем в приятелката ми няколко майки с децата и така да го отбележним Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 392713Лудницата ще е пълна Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 101311
Цвети,хубави снимки си направила,обожавам зимата,но и на морето си го обичкам Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 704135
Голям сняг,голямо нещо,бравооо,ние тука нищо не знаем от зима и сняг,като падне малко и всички се вайкат Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 771875Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 392713
Стефи,скъпа приятелко дано се оправи бързо Дени и да си играете у дома всичките.Обичкам те и те прегръщам силно!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 480741
Пожелавам Ви приятен и слънчев ден!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Пет 24 Фев 2012, 19:56

Здравейте дами!
Стънка то много сняг много нещо при нас и се вижда че снимките са правени различни дни. Но дано продължи още няколко дни така хубаво време че да се стопи.
Аз сготвих спретнах салатката и чакам мъжо след 30 мин ще си е вкъщи.
Отивам да нареждам масата Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 228467
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Съб 25 Фев 2012, 07:58

Добро утро момичета снощи бяхме на рд на едно детенце от групата,много хубаво си прекарахме.Играха децата а ние си побъбрихме с родителите.Всеки сезон си има свойта красота.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Нед 26 Фев 2012, 08:46

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Bonjour-hot-chocolate-maker-1
Добро утро момичета,днес при нас е много хубаво временцето,меко и слънчево.Надявам се на големи разходки Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 58058 ,вече не ме свърта в къщи,утре ще ходим с голямата ми дъщеря да купуваме плат за еднакви чаршафчета в детската Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 660371 .Все нещо измислям да правя че иначе ми е скучно,трябва да измисля и нещо да облицовам камината наново Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 287564 .Приятна неделя!!! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 6-4d
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Нед 26 Фев 2012, 09:34

Здравейте и от мен в този слънчев неделен ден....Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 465484
При нас все още има доста сняг и сега след топенето му е адска мърсотия и вода на всякъде....
Не ми се излиза въобще навън , че вчера след разходката съм прала якетата и грейките на децата...да не ви казвам колко кал имаше..
Но все пак ще излезем и днес, че грехота е да изпуснем хубавото време...
Приятен ден на всички ви.....
И да не забравите да простите на близките си....
Днес е ...Сирни заговезни...
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 45sirni20zagovezni660x4

Сирни Заговезни, Сирна Неделя, Сирница или Поклади е и празник на веселби и забавления най-вече за младите. Веднага след вечерята по къщите се прави известното хамкане или ламкане. Едно време конец се е връзвал за най-високата греда на къщата, а по-късно – за дървена тояга, пръчка или точилка. В най-стария му вариант хамкането се е правело с въглен, яйце и сирене, последователно връзвани на конеца. Въгленът се е пазел против уроки, а жълтъкът на яйцето и парчето сирене – като лек за хората и животните. Хамкане с халва са правили най-вече в градовете. След това запалвали конеца, първо, за да видят дали ще е плодородна годината, а после още колкото пъти искат за всякакви наричания – за добитъка, за стопанина, за стопанката, за мома или момък.
Вечерта на Сирница пък се палят големи клади от слама и клони, обикновено на високи места извън селата - огньовете се прескачат от момците за здраве, докато момите играят хоро. Този обичай има най-различни имена в цяла България – тратник, олилия, ỳрбалки. Освен клади палят и кошници, пълни със слама и ги въртят над главите си, отново за здраве и за очистване.
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Нед 26 Фев 2012, 15:05

Привет дами!
Разкошен е и днешния ден навън. Днес Ники го искарах и сигурно час си игра в гардината по снега.
Снощи ни се развали ключалката та входната врата и денс мъжо и свекъра си загубиха времето до пради малко да го оправят. Ча то и бравата не пасна намериха една втора употреба от един познат на свекър ми а утре ще ни достави нова.
Аз чистих сърми завих една тенджера прибирах в коридора то паяжини и прахоляци за една седмица са се насъбрали пфу...Вече минавам през банята и край за днес.
Довечера ще ходим на село при моята баба и там ще празнуваме.
От мен лек ден!
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Нед 26 Фев 2012, 16:32

Здравейте и от мен в този слънчев и чудесен ден!
Ние също тази вечер ще се събираме у дома със сестра ми,мъжът й и Рая Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 84556
Сега се приготвям за довечера,че освен Сирни заговезни ще отбележим и изпращането на мъжлето,макар че лети в сряда Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 58058
Боби утре е на градина,а ние с мъжо имаме задачки за вършене Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 999340
Пожелавам Ви лека и спокойна вечер!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by cveteto Вто 28 Фев 2012, 06:46


Добро утро дами!
Хайде на масата днес съм рожденничка почерпете се за мое здраве
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQOXx6pNBxBYkxx43byD6JgBAK7yjXCDfuDMXdXfMvCfjbyn8mPКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQJFlXSxOvECzc05uhAyzf0kdyLOE5dXMsKYI9qUTbcwWzUjouQКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSAn66nlCMudMYoKR2k4PryL8qHrRADDEVEP_qTRLxL0Zy5-RjDКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQS3r8i_A3KhmqJMXNx6gWR1Uu6cntCINGAuovQSqLnuaOU4srAКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcR1uUaNPqjQX6WDDmNnu5P40ksTysof7d9t8_gqHKLfqb4s1s5thw

Ние сме добре добре си прекарахме и на село. Снощи си помогнах с готвенето за днес
и съвм се зарекла че този рожден ден за последно ще се събирам майка ми и свекитата че то и баба ставаме 14 човека от които само 3-ма са наши приятели Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 771875 докога с тази рода ще я караме така незнам.
Хайде хубав и весел ден от мен!
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSLCoptf4aLoOqfaxxr23Xj_Hb2ZlKZRSJGrSwdzE66x8srzjKuJg
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Вто 28 Фев 2012, 11:29

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 Pojelaniq1 Всичко най-хубаво Цвети!!!
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Вто 28 Фев 2012, 17:59

Цвети,честит рожден ден да ни ми жива и здрава мила,весело изкарване на празникаКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 98163Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 598913

styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Вто 28 Фев 2012, 18:59

Цвети честито и от мен,много здраве,щастие и късмет в живота.
Ние сме добре Ники покашля от време на време.Сега на 1 март имат театър в градината.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Чет 01 Мар 2012, 16:52

Честита баба Марта момичета,пожелавам на всички здраве най вече,останалото само ще дойде! Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 65740_334155306621241_100000803239525_865210_529633863_n Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 4
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Чет 01 Мар 2012, 18:57

Честита баба Марта!
Да сте весели, засмени, бели и червени!

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 3463_550
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Чет 01 Мар 2012, 19:58

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 2240687



Момичета,
бъдете живи и здрави,винаги щастливи и нека усмивката не слиза от лицата ви flower


Ние сме добре,Денислав вече го изписаха и сега съм най-щастливата майка на света Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 849864

Желая ви го от все сърце и на вас Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 5 765840
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите